AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
catering_150_150

Šaty z mléka! To je něco pro sexy ženy... - Novinky ve světě erotiky

Šaty z mléka! To je něco pro sexy ženy...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Šaty z mléka! To je něco pro sexy ženy...
Šaty z mléka! To je něco pro sexy ženy...
13.10. 2011
Mladá módní návrhářka Anke Domaskeová z německého města Hannover způsobila revoluční převrat v módě. Navrhuje šaty, pro jejichž výrobu je jako hlavní surovina použita mléčná bílkovina.
Osmadvacetiletá Domaskeová vyvinula tkaninu nazvanou QMilch, která je vyrobena z vysoce koncentrované mléčné bílkoviny kasein - jde o první umělé vlákno vyrobené zcela bez chemikálií. »Je to jako hedvábí a nezapáchá. Navíc se může bez problémů prát v pračce,« řekla Domaskeová agentuře Reuters. Na jedny šaty, jejichž cena se pohybuje v rozmezí 150 až 200 eur, se spotřebuje asi šest litrů mléka. Naštěstí ovšem jejich kvalita není nijak omezena záruční dobou mléka. Při výrobě se molekuly kaseinu navážou tak, že se bílkovina nezkazí. Módní značka Mademoiselle Chi Chi, která Domaskeové patří a v oblibě ji mají například britská herečka Mischa Bartonová nebo americká zpěvačka Ashlee Simpsonová, již mléčná vlákna ve svých módních kolekcích používá. Tyto šaty jsou charakteristické tím, že mají zářivé vzory a kromě QMilch jsou vyrobeny i z dalších látek. Domaskeová ale brzy hodlá uvést kolekci, která bude vyrobena pouze z mléčné tkaniny.
Ta se používá již od třicátých let minulého století, ovšem při její výrobě bylo vždy použito mnoho chemikálií. Na rozdíl od dřívějších prototypů je tkanina QMilch vyrobena téměř zcela z kaseinu. Navíc je látka i ekologická a má také mnoho zdravotních výhod. Aminokyseliny obsažené v bílkovině jsou antibakteriální, pomáhají chránit před stárnutím, regulují oběh krve a tělesnou teplotu. Proto se mléčné vlákno používá i v medicíně. Na vnadných ženách ale rozhodně vypadá lépe.
Obrázky ke článku
Šaty z mléka! To je něco pro sexy ženy...Šaty z mléka! To je něco pro sexy ženy...Šaty z mléka! To je něco pro sexy ženy...Šaty z mléka! To je něco pro sexy ženy...Šaty z mléka! To je něco pro sexy ženy...
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid