AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
neon-club-_150x150

Semifinále plné krásek je připraveno! - Novinky ve světě erotiky

Semifinále plné krásek je připraveno!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Semifinále plné krásek je připraveno!
Semifinále plné krásek je připraveno!
02.12. 2013
V poslední listopadový den se v Centru Černý Most v Praze uskutečnil už osmý, poslední regionální casting 10. ročníku České Miss a z posledního castingu postoupilo devět krásných semifinalistek ve věku od 19 do 24 let.

Moderátor Petr Vágner poslední casting zahájil a soutěžící dívky provedl třemi vyřazovacími koly. Téměř sto dívek se nejprve představilo porotě. Postupující čekala promenáda v plavkách a do posledního kola, kterým je obávaný rozhovor s porotou, se probojovalo už jen šestnáct soutěžících. Do semifinále nakonec po dlouhé poradě porota poslala devět dívek.

V porotě usedly také Česká Miss Kateřina Smejkalová a Eliška Bučková. Česká Miss Jitka Válková se společně s herečkou a zpěvačkou Ivou Pazderkovou chopily nejen role porotkyň, ale také mikrofonu, aby soutěžícím a fanouškům odpoledne zpříjemnily zpěvem.

Castingy 10. ročníku soutěže krásy byly odstartovány 23. listopadu 2013 v Praze, poté se team České Miss vydal hledat příští královnu krásy napříč republikou, ujel se třemi dodávkami celkem 4545 km a na poslední, osmý casting, kterým se tato část soutěže uzavřela, se vrátil do Prahy.
Do soutěže Česká Miss 2014 se přihlásilo 1267 dívek a do semifinále jich z castingů postoupilo celkem 52.
Kterých deset krásek se stane finalistkami a odcestuje na soustředění na Mauritiu? Dozvíme se to už 12. prosince 2013 na semifinále v Praze. Která se stane 10. Českou Miss rozhodnou diváci v březnu 2014 v přímém přenosu velkého finálového galavečera na televizi Prima.

Foto: ceskamiss.cz
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid