AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

Semifinále plné krásek je připraveno! - Novinky ve světě erotiky

Semifinále plné krásek je připraveno!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Semifinále plné krásek je připraveno!
Semifinále plné krásek je připraveno!
02.12. 2013
V poslední listopadový den se v Centru Černý Most v Praze uskutečnil už osmý, poslední regionální casting 10. ročníku České Miss a z posledního castingu postoupilo devět krásných semifinalistek ve věku od 19 do 24 let.

Moderátor Petr Vágner poslední casting zahájil a soutěžící dívky provedl třemi vyřazovacími koly. Téměř sto dívek se nejprve představilo porotě. Postupující čekala promenáda v plavkách a do posledního kola, kterým je obávaný rozhovor s porotou, se probojovalo už jen šestnáct soutěžících. Do semifinále nakonec po dlouhé poradě porota poslala devět dívek.

V porotě usedly také Česká Miss Kateřina Smejkalová a Eliška Bučková. Česká Miss Jitka Válková se společně s herečkou a zpěvačkou Ivou Pazderkovou chopily nejen role porotkyň, ale také mikrofonu, aby soutěžícím a fanouškům odpoledne zpříjemnily zpěvem.

Castingy 10. ročníku soutěže krásy byly odstartovány 23. listopadu 2013 v Praze, poté se team České Miss vydal hledat příští královnu krásy napříč republikou, ujel se třemi dodávkami celkem 4545 km a na poslední, osmý casting, kterým se tato část soutěže uzavřela, se vrátil do Prahy.
Do soutěže Česká Miss 2014 se přihlásilo 1267 dívek a do semifinále jich z castingů postoupilo celkem 52.
Kterých deset krásek se stane finalistkami a odcestuje na soustředění na Mauritiu? Dozvíme se to už 12. prosince 2013 na semifinále v Praze. Která se stane 10. Českou Miss rozhodnou diváci v březnu 2014 v přímém přenosu velkého finálového galavečera na televizi Prima.

Foto: ceskamiss.cz
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid