AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
hostes_150_150

Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím! - Novinky ve světě erotiky

Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!
Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!
21.03. 2018
Takhle ji v seriálu určitě neuvidíte! Talentovaná mladá herečka Elizaveta Maximová nafotila žhavé snímky, vedle herečky by z ní mohla být rázem modelka! Její štíhlou postavu dokonale lemují overal nebo černá krajka. A fotografování si skutečně užívala.

»Focení mám ráda, beru to jako součást profese a upřímně mě to baví,« říká herečka.

S profesionálním fotografem strávila v ateliéru čtyři hodiny. Na každý záběr ji totiž tým musel připravit. »Dlouhé přípravy před focením mi nevadí, obzvlášť když se na place sejdou skvělí a zajímaví lidé. Ráda pozoruji maskéry, stylisty a fotografy při práci,« prozradila Elizaveta.

Uvažovala někdy o práci modelky? »Od raného dětství jsem chtěla být herečkou, o modelingu jsem nikdy vážně neuvažovala už jenom kvůli své malé výšce a velké lásce k jídlu,« směje se kráska.

V oblíbeném primáckém seriálu Polda hraje dceru Davida Matáska a je přítelkyní Igora Orozoviče. A co víc! Je těhotná, protože spolu čekají dítě. Proto musela před kameru s umělým bříškem.

»To těhotenské bříško bylo opravdu krásně udělané, až jsem se divila, jak realisticky působí nejen na mě, ale i na okolí. A bylo docela těžké. Po několika hodinách chození s ním jsem se proto upřímně radovala, že ho zase můžu sundat,« směje se Elizaveta.

Foto: Prima TV
Obrázky ke článku
Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!Seriálová kráska sexy jako nikdy předtím!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid