AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
livechat150x150

Sex je klíčový aspekt spokojeného vztahu - Novinky ve světě erotiky

Sex je klíčový aspekt spokojeného vztahuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sex je klíčový aspekt spokojeného vztahu
Sex je klíčový aspekt spokojeného vztahu
25.09. 2011
Sex je nesmírně důležitým faktorem, možná důležitějším, než jsme si ochotni připustit. Při postelových hrátkách se totiž vyplavuje hormon štěstí. A co může být krásnějšího než učinit šťastným svého nejbližšího partnera nebo partnerku, a zároveň sama sebe?! Možná to bude znít povrchně, ale už je to tak. Pokud nám něco neklape ve vztahu, může to dobrý sex urovnat. A i když jsou dva lidé jako dělaní jeden pro druhého, může je nesoulad v posteli od sebe záhy oddělit.
Taková už je pravda. Nebo jste si všimli někoho, kdo by opustil předešlého partnera nebo partnerku a přešel do jiné náruče, aniž by se předtím s novým objevem vyspal? Kdepak, každý z nás má svoji sexualitu, a tudíž potřebujeme vědět, zda si budeme rozumět po všech směrech (tedy i v posteli).
Snažte se o svých potřebách a tužbách hovořit. Dávejte partnerovi či partnerce najevo, co se vám líbí, a co ne, a pokuste se řešit i to, když ten druhý má jiné představy o frekvenci sexuálních hrátek. Jen tak pochopíte jeden druhého, stanete se dokonalými milenkami a milenci, a nerozhodí vás problémy v jiné sféře vztahu.
S tím souvisí i potřeba zabít postelovou nudu. Experimentujte, nebojte se erotických pomůcek, atypických míst k milování či třeba společného sledování sexy filmů. Jakékoli zpestření vám půjde k duhu - a přinese i další zpestření vašeho společného života.
Obrázky ke článku
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid