AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

Sex na křídlech rozkoše vás dostane do nebe - Novinky ve světě erotiky

Sex na křídlech rozkoše vás dostane do nebezpět

tisk TISK     email POSLAT
Sex na křídlech rozkoše vás dostane do nebe
Sex na křídlech rozkoše vás dostane do nebe
20.02. 2013
AirLove vás překvapí možností prožít i »obyčejné« polohy tak, jak jste o tom doposud neměli ani tušení. Sexy protažení těla, které tato položka při poloze zezadu usnadňuje, vydráždí muže k nepříčetnosti.

Tato podložka se dá používat nejen samostatně, ale díky parametrům, které má, je možné ji libovolně kombinovat s ostatními druhy LOVERATORů, a tak docílit pokaždé znovu nových poloh a nové inspirace.

Další výhodou je jeho mnoho účelné využití. Rozhodnete-li se pro klasickou polohu »misionáře«, oceníte vy, i partner jednoduchost, při níž je vaše spodní část těla mírně zvýšena a tím je znásoben efekt intenzivnějšího přírazu. Pokud dáváte přednost hýčkání, je dobré umístit LOVERATOR pod hlavu. Při jiných polohách hravě využijete zaoblení, vedoucí k vyšpulení zadečku a při orálních orgiích zase usnadněnou přístupnost.

A to jsme stále u jednoho kusu. Ve spojení s ostatními, se nemusíte držet jen u zaběhnutých standardů. Např. některé polohy, které jste viděli jen ve filmu pro dospělé a lámali si ne jen hlavu, ale málem i těla ve snaze je provozovat, Vám teď přijdou jako rozcvička pro amatéry.

Doporučujeme: Loverator airLove může být doplněk vašeho sexuálního života i vašich ostatních sexuálních pomůcek.

Více na: www.loverator.cz/produkty/airlove/
Obrázky ke článku
Sex na křídlech rozkoše vás dostane do nebeSex na křídlech rozkoše vás dostane do nebeSex na křídlech rozkoše vás dostane do nebeSex na křídlech rozkoše vás dostane do nebeSex na křídlech rozkoše vás dostane do nebeSex na křídlech rozkoše vás dostane do nebeSex na křídlech rozkoše vás dostane do nebeSex na křídlech rozkoše vás dostane do nebeSex na křídlech rozkoše vás dostane do nebe
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid