AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Sex na vysokoškolských kolejích bude zakázán! - Novinky ve světě erotiky

Sex na vysokoškolských kolejích bude zakázán!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sex na vysokoškolských kolejích bude zakázán!
Sex na vysokoškolských kolejích bude zakázán!
19.01. 2010

Nejlepší sexuální zážitky se stávají na vysokoškolských kolejích. Málokdo (včetně těch, kteří na VŠ nikdy nestudovali) je ochuzen o nějaký sexuální kolejní kontakt. Dokonce si o nich rádi vyprávíme jako o "zlatých časech".

Studenti Tufts University v americkém státě Massachusetts ale budou mít od nynějška smůlu. Tato vysoká škola se rozhodla zakázat na kolejích provozování "rušivého" sexu. Souložit se sice smí, ale jen tehdy, když to nebude rušit ostatní v okolních pokojích. To znamená, když okolní pokoje budou prázdné...

Za porušení nové vyhlášky hrozí tresty a při opakované ignoraci také vyloučení ze studia. Takže teď už navštěvování vysoké školy ztrácí jakýkoli smysl...

Štítky
sexuální
Obrázky ke článku
Sex na vysokoškolských kolejích bude zakázán!Sex na vysokoškolských kolejích bude zakázán!Sex na vysokoškolských kolejích bude zakázán!Sex na vysokoškolských kolejích bude zakázán!Sex na vysokoškolských kolejích bude zakázán!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid