AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Sex při menstruaci? Lékaři doporučují! - Novinky ve světě erotiky

Sex při menstruaci? Lékaři doporučují!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sex při menstruaci? Lékaři doporučují!
Sex při menstruaci? Lékaři doporučují!
07.04. 2013
Menstruace může mít u mnohých žen složitější průběh. Od migrén až po bolesti břicha. Pak nastávají problémy nejen pro ženu jako takovou, ale i pro její okolí...

S tím vším souvisí to, na co v poslední době upozorňují psychologové čím dál častěji. »Pro mnohé páry je právě menstruace největším zabijákem vztahu. Právě kvůli tomu, že mají muži tři týdny úžasnou partnerku a týden naopak nevrlou, vzteklou a nepříjemnou, dochází mnohdy k rozchodům. Setkávám se s tím o to častěji, o co větší nároky současná doba na muže a ženy přináší,« řekl nám psycholog a sexuolog František Houska.

Řešení? I když to pro mnohé bude znít divně, jedním z nich může být sex. Některé ženy, ale i mnozí muži, se tomu brání, ovšem je to škoda, protože právě to, co je pro mnohé páry tabu, odborníci naopak doporučují. Sex pomáhá stabilizovat hormonální hladinu a tím působí příznivě na ženskou psychiku. Doporučujeme především užít kondom pro ženy, který dokáže zachytit menstruační krev, ochránit ženu před infekcí a navíc nijak neomezuje mužský penis.
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid