AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
followme150x150

Sex v době hospodářské krize: pár rad - Novinky ve světě erotiky

Sex v době hospodářské krize: pár radzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sex v době hospodářské krize: pár rad
Sex v době hospodářské krize: pár rad
07.01. 2011
Je nový rok - a s ním přichází i nové sexuální vzrušení pro každého. Co doporučujeme v době, kdy na nás útočí hospodářská krize, abyste vyzkoušeli doma v manželské nebo milenecké posteli?

Hlavně si najděte patrnetku, která bere pilulky. Ušetříte tak za kondomy. Nehledě na to, že kdybyste ji přivedl do jiného stavu, znamenalo by to pro vaši peněženku ještě větší skandál.

Další věc: nekupujte jí erotické pomůcky typu vibrátorů, dild apod. Můžete je nahradit přirozenými nástroji s podobným tvarem - třeba pouzdro na doutník, mobilní telefon (který i vibruje) a pod. Ostatní zvládnete svým jazykem.

A souložte přes den, kdy na to je vidět. Večer byste si na sex museli svítit - předpokládám, že ve tmě je to pro chlapa stejná nude.

A poslední věc: nekupujte DVD porna. Stačí to stáhnout v práci z internetu, a užijete si. Možnosít, jak ušetřit, je celá řada.

Obrázky ke článku
Sex v době hospodářské krize: pár radSex v době hospodářské krize: pár radSex v době hospodářské krize: pár radSex v době hospodářské krize: pár radSex v době hospodářské krize: pár radSex v době hospodářské krize: pár radSex v době hospodářské krize: pár radSex v době hospodářské krize: pár radSex v době hospodářské krize: pár radSex v době hospodářské krize: pár rad
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid