AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Sex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarkty - Novinky ve světě erotiky

Sex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarktyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarkty
Sex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarkty
17.07. 2010

Psychologové a sexuologové varují. Sex v horku bysi neměli dopřávat kardiaci a lidé s poruchami srdečními a krevního oběhu.

"Sex v tomto počasí je nejlepší. Lidé mají libido na maximu, protože vídají opačné pohlaví odhalené, až jak to jde nejvíce. A muži mají v teple více topořivých tělísek na penisu v akci, tudíž je jejich penis největší za celý rok. To jistě ženy ocení," tvrdí sexuolog a psycholog František Houska.

Ale pozor! Když se řekne A, musí se připojit i B. "Lidé s poruchami kardiovaskulárního systému by si měli dát velký pozor. Raději ať jsou při milostném aktu těmi neaktivními, jinak je riziko infarktu či jiné srdečí poruchy veliké," doporučuje Houska.

Důležitý je také pravidelný příjem tekutin a celkové zachovávání organismu v klidu. Když se totiž námaha nebo stres kumulují, je riziko problémů až několikanásobně vyšší.

Obrázky ke článku
Sex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarktySex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarktySex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarktySex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarktySex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarktySex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarktySex v horku? Nejlepší! Ale pozor na infarkty
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid