AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

Sex ve tmě, nebo za světla? Muži musejí chválit... - Novinky ve světě erotiky

Sex ve tmě, nebo za světla? Muži musejí chválit...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sex ve tmě, nebo za světla? Muži musejí chválit...
Sex ve tmě, nebo za světla? Muži musejí chválit...
01.08. 2010

Co je lepší? Sex ve tmě, nebo když je na všechno vidět. Muži vám odpoví jasně - potřebují na nahá těla vidět. Ale co ženy?

"Mužská sexualita je hodně vizuální. Chlapi se budou rádi dívat nejen na nahé ženské tělo, ale klidně i na to, jak se jejich pohlaví zrovna noří do pochvy," vysvětlil sexuolog František Houska. Ženy podle něj, co se týče erotického vzrušení, více reagují na jiné podněty než vizuální. Především pak na citové emoce, které mohou být na maximálním stupni i ve tmě. "Mnohé ženy to raději dělají ve tmě. Více se odvážou. Když je světlo, pořád přemýšlejí, jestli se netváří divně, nebo jestli nemají špeky," tvrdí sexuolog.

Za světla to mají nejraději ty dámy, které si sex opravdu užívají, a nadto jsou si jisté svými půvaby. "Čím více bude muž ženu chválit a přesvědčovat ji o tom, jak je krásná, tím více si to užije za světla," dodal Houska.

Obrázky ke článku
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid