AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
catering_150_150

Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu - Novinky ve světě erotiky

Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu
Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu
16.07. 2017
Osudové setkání! Slovensko-maďarská herečka Vica Kerekes pořádně zamotá hlavu herci Michalu Dlouhému. Oba se vůbec poprvé potkávají v novém seriálu televize Prima Kapitán Exner.

Vica Kerekes v seriálu vystupuje jako zubařka, MUDr. Gabriela Steinová. S kapitánem Exnerem se potkávají čistou náhodou. Už od první minuty je ale jasné, že tyhle dva to k sobě přitahuje. A protože jsou oba živelní a nezávislí, ani jeden z nich netuší, kam až jejich vzájemné jiskření zajde.

»Ona je velmi ženská, moudrá. Ráda si v životě hraje. Je také tajemná, jako kapitán Exner,« směje se Vica Kerekes.

S Michalem Dlouhým si zahráli společně vůbec poprvé a Vica Kerekes prozradila, že přestože je skvělý kolega, budí v ní velký respekt. »Poznali jsme se až tady a bylo to velmi příjemné. Nikdy předtím jsem ho nepotkala na živo, viděla jsem ho jen v televizi, takže jsem o něm měla nějakou představu a mohu říct, že jsem se i trochu bála, jaký pan kolega bude. Zároveň jsem se na něj těšila a byla jsem zvědavá, jak pracuje. Bylo to pro mě velké setkání, chvilkami jsem z něj měla velký respekt, protože on umí věci podat tak, že jsem nevěděla, jestli hraje, a nebo jestli takový je,« prozradila Vica.

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. »Mám rád detektivky, kde nejsou honičky, krev a které jsou chytré – a to Exner je,« říká o seriálu Michal Dlouhý.

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v novém seriálu
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid