AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
satine150x150

Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy! - Novinky ve světě erotiky

Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy!
Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy!
19.12. 2013
Nejen ty, kteří vyrůstali v 80. letech minulého století, a kteří milují hudbu zlatých osmdesátých, je tu skvělá zpráva! Začátkem ledna se v Praze v ulici V Kolkovně v centru Prahy otevře unikátní Disco - Club i s denní kavárnou Café 80‘s. A co víc - na exkluzivní otevírací párty přijede německá zpěvačka - legenda 80. let a sexy idol tehdejší doby Sandra!

Jestli vám přímo její jméno nic neříká, jistě vám něco řeknou názvy jejích hitů, se kterými v 80. letech bourala hitparády, jako je Maria Magdalena, In the Heat of the Night či nesmrtelný Everlasting love. Sandra v Praze poprvé vystupovala právě v 80. letech a začátkem ledna zde bude zpívat pouze proto, aby své jméno spojila s otevřením nového Clubu CAFE 80’s, za jehož prahem bude svět takový, jaký si ho pamatujete z 80. let dvacátého století.
Všem budoucím návštěvníkům a fanouškům vzkazuje: »Jsem velmi ráda, že se vracím do Prahy, a to tentokrát kvůli blížícímu se otevření Cafe 80’s. Dalo by se říci, že jsem v Praze v 80. letech začínala svoji kariéru, a proto se velmi těším na všechny ty vzpomínky, na atmosféru zlatého věku. Je skvělé, že navíc tento jedinečný projekt vyrůstá v samém srdci Evropy. Takže: Brzy nashledanou!«

A nasát tu pravou atmosféru let osmdesátých plnou pohody, světel a skvělé hudby bude v originálním klubu moci po novém roce každý!
Obrázky ke článku
Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy!Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy!Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy!Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy!Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy!Sexbomba z 80. let se vrací do Prahy!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid