AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
followme150x150

Sexuální asistence se setkává s úspěchem - Novinky ve světě erotiky

Sexuální asistence se setkává s úspěchemzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexuální asistence se setkává s úspěchem
Sexuální asistence se setkává s úspěchem
28.03. 2017
Pětice sexuálních asistentek, jejichž služeb využívají lidé s postižením či senioři, poskytla za téměř rok a půl svého působení na 250 asistencí.

Uvedla to terapeutka Lucie Šídová z organizace Freya s tím, že na speciálně vyškolené pracovnice se obracejí nejen přímo klienti, ale také jejich příbuzní i zařízení pro handicapované. Společnost počítá do budoucna s vyškolením dalších asistentek, ale také asistentů.

Prvních pět asistentek začalo pracovat na podzim 2015. Vyškolil je spolek Rozkoš bez rizika (R-R). Program od něj převzala organizace Freya, která vznikla loni a zaměřuje se na téma sexuality postižených a seniorů. Nabízí vzdělávání a poradenství, snaží se o odbourávání předsudků. Nyní začíná pracovat na přípravě budoucí podoby výběru a školení dalších asistentek, ale také asistentů. Pro tuto profesi chce získat také muže.

Sexuální asistenci klient platí. Hodina stojí 1200 korun. Tři asistentky jsou nyní v Praze, jedna v Brně a jedna v Trutnově. Handicapovaných se mohou dotýkat a mít s nimi sex. Ale kromě toho jde také o poskytování psychické podpory pomocí rozhovorů a vzájemného naslouchání...
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid