AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
queens_150_150

Sexuální choutky celebrit - Novinky ve světě erotiky

Sexuální choutky celebritzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexuální choutky celebrit
Sexuální choutky celebrit
19.04. 2017
Caligula spal se svojí sestrou, Alžběta Báthory se ráda koupala v krvi mladých dívek, markýz de Sade si liboval ve všech sexuálních praktikách, obzvláště pak v těch ne zrovna tradičních, lord Gordon Byron měl slabost pro ženy i pro muže a Guillaume Apollinaire si erotické chutě kompenzoval v ne příliš známých pornografických povídkách, které vedle své vážnější tvorby psal. I známé postavy současného showbyznysu mají své erotické chutě.

A ještě raději, než je provozují, o nich mluví, takže je těžké rozlišit, co je reklama a snaha na sebe upozornit a co jsou
jejich skutečné erotické chutě. Herečka Carmen Electra na sebe prozradila, že se jí zalíbilo natáčení s herečkou Amy Smart, s níž se před šesti lety podle scénáře musela líbat. »Bylo to krásné. V Americe zůstává líbání se ženou tabu, ale já s tím žádný problém nemám.«

Její erotické sny se týkají Johnnyho Deepa a líbí se jí Angelina Jolie. »Ráda bych s nimi natočila vzrušivou trojku.«

Co se týče Angeliny Jolie, jejíž erotické chutě a sexuální život média obzvlášť ráda probírají, ta s bývalým manželem Billym Bobem Thortonem prý vyzkoušela všechno, co se dá. Řezali se, ochutnávali navzájem svou krev, brali si do postele hady... Její pověst sexuální dračice a odvážné milenky ale nedávno pokazil právě Billy Bob Thorton, který řekl, že Angelina byla ta nejnudnější milenka, jakou kdy měl. Angelině jeho tvrzení na pověsti sexuální experimentátorky vůbec nic neubralo.

V současné době jí šlape na paty Lady Gaga, která je schopná jeden
den prohlásit, že jí vyhovuje sexuální abstinence, a druhý mluvit o tom, že sexy muž a krásná žena v ní erotické chutě zažehnou kdykoli. Inu, chcete se více dozvědět o sexuálním apetitu a probouzení libida? Pak si nezapomeňte obstarat NEJ Magazín číslo 9!
Diskuze k článku  Sexuální choutky celebrit
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid