AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
hostes_150_150

Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec! - Novinky ve světě erotiky

Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!
Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!
28.04. 2010

Bývalý nejlepší tenista světa Boris Becker nedávno sám sebe v autobiografické knize představil jako vzorného otce. "Mého tátu by nikdy nenapadlo měnit plínky nebo nám pomáhat s úkoly. Ani chválení nebylo zrovna jeho silnou stránkou, spíš kritika. V tom jsem úplně jiný," tvrdí o sobě dnes dvaačtyřicetiletý šampion.

Podle ruské topmodelky Angely Jermakovové však byl šampionem nejen s raketou v ruce, ale i v posteli. A právě tato avantýra německou hvězdu stála hodně. Vychytralá kráska vše o románku se zrzavým tenistou popsala v knize nazvané "Jedním dechem". Pár se setkal v prádelní komoře londýnského hotelu, přitažlivost byla silnější než rozum a Becker se prý ukázal jako opravdový "hřebec". Což o to, každý chlap něco takového rád slyší nebo čte, ale německý tenista by si s odstupem času raději slova chvály na své erotické služby odpustil, kdyby na konci avantýry nebylo nemanželské dítě a rozvod s manželkou Barbarou Feltusovou, s níž má trojnásobný wimbledonský vítěz syny Noaha (16 let) a Eliase (10). Netřeba dodávat, že to Beckera stálo i docela dost peněz. Jednak je na něm vysoudila Feltusová a jednak musel platit vysoké výživné Jermakovové, která si nechala potvrdit otcovství své dcery Anny prostřednictvím testů DNA (nar. 2001).

Ani tyto zkušenosti bývalého nejlepšího hráče světa neodradily a s novou manželkou, třiatřicetiletou nizozemskou modelkou Sharlely "Lilly" Kerssenbergovou zplodili syna, jenž se narodil letos v únoru a dostal jméno Amadeus Benedict Edley Luis Becker.

Štítky
erotika
Obrázky ke článku
Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!Sexuální šampion Becker: Jsem skvělý otec!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid