AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Sexuální skandál v Rusku - Novinky ve světě erotiky

Sexuální skandál v Ruskuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexuální skandál v Rusku
Sexuální skandál v Rusku
20.04. 2015
Orenburg je vzdálený asi 1500 kilometrů jihovýchodně od Moskvy. Oblastní město proslavila asi hlavně vzpoura kozáků Jemeljana Pugačova za časů carevny Kateřiny II. Veliké. Teď však Orenburg »proslavily« i dva skandály.

První je ryze sexuální. A možná potvrzuje jen to, co říká v jedné populární scénce Miroslav Donutil, totiž že v Rusku, tam je možné vše. Skandál celostátních rozměrů tam vyvolalo školní představení v podání školaček z Orenburgu, provozujících sexuálně provokativní tanec twerk v kostýmcích včeliček. Twerk, který proslavila zpěvačka Miley Cyrus, pronikl do Oxfordského slovníku angličtiny, ale u šestnáctiletých dívek vrcení zadečky, většinou odhalenými, vzbudilo velký rozruch. »V samém tanci nezletilých jsou patrné známky skutkové podstaty trestného činu,« uvedl mluvčí vyšetřovatelů agentuře Interfax, ovšem škola, které mezitím byla pozastavena činnost, se hájí tím, že rodiče dívek s nácvikem souhlasili a že dívky ve věku 16-18 let už beztak o sexu vědí vše. A co bylo ještě horší? Že kostýmky byly vyvedeny v barvách stužky válečného vyznamenání (oranžové a černé), z které se mezitím stalo znamení ruského vlastenectví. Co dodat? Rusové zuří, ale celý svět se baví při sledování YouTube…
Diskuze k článku  Sexuální skandál v Rusku
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid