AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Sexuální trendy v roce 2017 - Novinky ve světě erotiky

Sexuální trendy v roce 2017zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexuální trendy v roce 2017
Sexuální trendy v roce 2017
28.12. 2016
V novém roce se trendy v sexu a erotických pomůckách inspirují hlavně moderními technologiemi. Na jedné straně se objevují zcela nové a neprobádané směry, jako například vibrátory ovládané na dálku přes mobilní telefon. Na druhé straně se tradiční způsoby kombinují s moderními postupy, které dosavadním erotickým zážitkům dodávají přidanou hodnotu. Významnou roli však hraje také praktická stránka pomůcek. Podívejte se, které sexuální trendy si v roce 2017 rozhodně nenechat ujít.

Trendy v sexu: Sexy smajlíci a erotická četba podpořená vibrací

Jedním z nových trendů pro nadcházející rok je odesílání SMS zpráv nebo zpráv v rámci online komunikátoru za doprovodu sexy smajlíků. Jestliže tedy chcete dát partnerovi či partnerce najevo, že máte chuť na sex, grafické vyobrazení erotických emotikonů je k dispozici na mobilní platformě Android s názvem »Dirty Emojis HD« a na platformě iOS pod názvem »Sexymojis«. Dalším trendem jsou knihy s erotickým námětem doplněné moderními technologiemi. Revoluční koncept erotických e-knih propojených s chytrým vibrátorem patří mezi TOP trendy roku 2017. V průběhu čtení se prostřednictvím dotyků na obrazovku čtečky automaticky spustí zařízení zvané »The Little Bird«, díky čemuž získáte intenzivnější smyslový zážitek ze čtení.

Trendy v erotických hračkách: Vibrátor ovládaný mobilem

Také na poli sexuálních pomůcek se do popředí dostávají ty, které nabízejí přidanou hodnotu. Zvýšené popularitě se těší erotické hračky, které zjednoduší vztah na dálku. Dostupné jsou například vibrátory, které lze ovládat za pomoci telefonu z kteréhokoliv místa na světě. »Chytré vibrátory lze ovládat pomocí aplikace v mobilu, kde malováním prstem po obrazovce uživatelé kreslí vlastní křivku frekvence každého ze tří motorů, které jsou v zařízení instalovány. Předností je také gyroskopová technologie, která pomáhá stabilizovat vibrace, nebo ovládání vibrací rytmem hudby,« přibližuje Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon, který v tuzemsku testuje a prodává erotické pomůcky.

Oblíbené jsou také bezdrátové produkty na dálkové ovládání, jejichž kontrolu si partneři přenechávají navzájem. Kromě toho jsou populární nabíjecí pomůcky přes USB port, které šetří peníze za nákup baterií a jsou pro řadu lidí diskrétnějším řešením. Právě praktická stránka erotických pomůcek bude hrát v roce 2017 významnou roli. Podle magazínu Popsugar musí být erotické pomůcky flexibilní, voděodolné, s intuitivním ovládáním, magnetickým USB nabíjením, sofistikovaným designem a v diskrétním balení. »Poptávka je dnes také po hračkách, které ve skutečnosti jako erotické pomůcky nevypadají. Připomínají spíš módní doplněk nebo designovou ozdobu, kterou si lze vystavit na poličce v ložnici. Jsou to například vibrátory, které již nenapodobují pánské přirození, ale vypadají více jako futuristická dekorace, postavička z pohádky či rtěnka,« dodává Adam Durčák.

O sexshopu Růžový slon

Sexshop Růžový slon již 14 let mění pohled české populace na sex. V prodejně i e- shopu odborníci testují a vybírají nejzajímavější erotické pomůcky a doplňky z celého světa, které dokáží oživit stereotypní sex. Součástí odborného poradenství je také tvorba instruktážních videí a testování erotických pomůcek.
Diskuze k článku  Sexuální trendy v roce 2017
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid