AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
neon-club-_150x150

Sexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbace - Novinky ve světě erotiky

Sexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbacezpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbace
Sexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbace
01.02. 2021
Společnost se v posledních měsících výrazně změnila. Svět je pod kouzlem pandemie. Objevují se nové způsoby a zvyky, jako například žádný fyzický kontakt s ostatními, nové způsoby vzájemného pozdravu, sociální distancování se a nošení obličejových masek se stávají standardem ve veřejných prostorách.

Noste roušky, mějte rozestupy 2 metry a používejte dezinfekci už zní všem jak refrén ze známé písničky, ale jak je to s pokyny při sexu? V Americe už v tom mají jasno. Tři harvardští lékaři tedy zkoumali pravděpodobnost nákazy Covidem-19 při sexuálních aktivitách.

Vhodná může být poloha „zezadu“, s kondomem a s rouškou.
Jak učinit sex méně riskantním podle harvardských lékařů?
Je logické, že abstinence nabízí nejnižší riziko infekce, ale je zřejmé, že to pro mnohé není realistická volba. Představa sexu jako „nebezpečného“ by navíc mohla mít „zákeřné psychologické účinky v době, kdy jsou lidé obzvláště náchylní k problémům s duševním zdravím.

Studie tedy zaujímá sexuálně pozitivní přístup. Autoři píší, že k lepší prevenci infekce mohou lidé snížit počet sexuálních partnerů a vyhnout se sexu s lidmi, kteří vykazují příznaky Covid-19, včetně horečky, kašle, únavy a ztráty chuti nebo čichu.

Kromě nošení roušek by se lidé, kteří mají sex s partnery mimo domov, měli také sprchovat před a po sexu, vyhýbat se sexuálním akcím (swingers), které zahrnují orální přenos tělesných tekutin, a poté místo vyčistit mýdlovým nebo alkoholovým ubrouskem, aby se snížila pravděpodobnost infekce.

Vědci také zahrnují doporučení pro masturbaci a online sex, ačkoli lidé, kteří se této sexuální činnosti účastní, by si měli být vědomi souvisejících bezpečnostních rizik.

Sex mezi partnery, kteří se izolovali společně, stále představuje určité riziko, protože jeden partner mohl být vystaven viru, pokud opustil společný domov. Vědci však v této situaci nedoporučili používat roušku.

Jaké existují erotické pomůcky pro sex na dálku?
We vibe Chorus
Pomocí aplikace můžete ovládat vibrace své partnerky a sledovat ji přes videohovor.

Kiroo
Sada umělé vagíny a vibrátoru, která se online propojí. Jakmile si žena vibrátor zavede, v umělé vagíně se budou souběžně promítat její pohyby.
Možnost rychle a bezpečně koupit:
https://www.sexicek.cz/

Obrázky ke článku
Sexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbaceSexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbaceSexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbaceSexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbaceSexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbaceSexuální život při pandemii: Roušky při sexu a doporučená masturbace
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid