AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
neon-club-_150x150

Sexy Alice Bendová podpořila bučící krávy - Novinky ve světě erotiky

Sexy Alice Bendová podpořila bučící krávyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Alice Bendová podpořila bučící krávy
Sexy Alice Bendová podpořila bučící krávy
15.08. 2012
Houf nespokojených dojnic pochodoval centrem Prahy! Hlasitě bučely za lepší životní podmínky, vhodné ustájení, vhodnou výživu, přístup k pastvě a nárok na zdravý život. Kravičky podpořila i jejich patronka, herečka Alice Bendová.
Průvod byl součástí projektu »Podporujeme lepší chovy dojnic«, který je spoluprácí mezi vedoucími organizacemi zabývajícími se ochranou zvířat Compassion in World Farming (Soucit ve světovém zemědělství) a World Society for the Protection of Animals (WSPA, Světová společnost pro ochranu zvířat) a legendárním výrobcem zmrzliny Ben & Jerry´s. V České republice se ke kampani připojila také nezisková organizace Společnost pro zvířata.
Akce se jako patronka zúčastnila i, která mezi prvními podpořila snahu o vytvoření jednotné evropské legislativy. »Nebylo nad čím váhat, moje rodina miluje kvalitní mléko i zmrzlinu, a tu pro nás představuje právě Ben & Jerry´s ,« vysvětlila herečka.
Cílem kampaně je vytvořit novou evropskou legislativu zajišťující jednotné standardy životní pohody pro dojnice v celé Evropské unii. Evropský průzkum partnerů kampaně totiž zjistil, že jejich rohaté kamarádky nejčastěji trpí vážnými zdravotními problémy, jako jsou bolestivá onemocnění – mastitida, kulhání, neplodnost, a obecně mají jen velmi krátký život. Trpí také ve stísněných nebo špatně postavených stájích, které způsobují častá zranění. Velmi často rovněž nemají žádný přístup na pastvu. Všechna tato negativa je nutné změnit! Jen spokojené kravičky mohou dávat skutečně kvalitní mléko.
Obrázky ke článku
Sexy Alice Bendová podpořila bučící krávy
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid