AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
followme150x150

Sexy bouráci v sexy bourácích - Novinky ve světě erotiky

Sexy bouráci v sexy bourácíchzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy bouráci v sexy bourácích
Sexy bouráci v sexy bourácích
02.11. 2017
Detektivní krimiseriály televize Prima jsou nabité sexy kriminalisty. Jedním z nich je kapitán Michal Exner v podání Michlala Dlouhého a druhý Michal Bříza, kterého ztvárňuje David Matásek. Každý má svůj styl oblékání, svůj styl vyšetřování. Oba jsou lamači ženských srdcí, oběma padají ženy k nohám. Přestože je každý úplně jiný, jedno ale mají společné. Nezbytnou součástí obou vyšetřovatelů je automobilový veterán.

Michal Dlouhý vlastní Jaguara Typu E z roku 1969. »Po technické stránce je to těžké – spousta věcí nefunguje, do toho musíte myslet na to, kam přesně přijet, vracet blinkr, protože se sám nevrací, nemáte posilovač řízení, občas to chcípá, a do toho říkat texty. Takže to není nic jednoduchého. Auto je ale krásné, má silný motor a jezdí dobře. Jen když jsem couval, muselo to být pomalu, protože z výfuku lítá mastná špína, která když přistála na make-up, muselo se půl hodiny přeličovat. Ale když vás pak čeká jen průjezd Prahou a kolemjdoucí na vás mávají, smějí se na vás a dávají palec nahoru, tak to je samozřejmě moc hezký pocit,« prozrazuje Michal Dlouhý.

David Matásek v seriálu jezdí ve Volze přezdívaná Carevna. Je to typ GAZ-M 21 z roku 1958. »V létě topí, v zimě nechytá. Kvalty nenajdeš. Volant jde ztuha. Zplodiny plní kabinu. Tlumiče již netlumí a Igor má z toho ústřel krční páteře. Přesto je to třetí do party. Bez ní by byl Polda poloviční, k Michalovi Břízovi patří, lpí na ní – vždyť těch zážitků a vzpomínek, které díky ní má,« říká David Matásek.

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Sexy bouráci v sexy bourácíchSexy bouráci v sexy bourácích
Diskuze k článku  Sexy bouráci v sexy bourácích
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid