AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
catering_150_150

Sexy bouráci v sexy bourácích - Novinky ve světě erotiky

Sexy bouráci v sexy bourácíchzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy bouráci v sexy bourácích
Sexy bouráci v sexy bourácích
02.11. 2017
Detektivní krimiseriály televize Prima jsou nabité sexy kriminalisty. Jedním z nich je kapitán Michal Exner v podání Michlala Dlouhého a druhý Michal Bříza, kterého ztvárňuje David Matásek. Každý má svůj styl oblékání, svůj styl vyšetřování. Oba jsou lamači ženských srdcí, oběma padají ženy k nohám. Přestože je každý úplně jiný, jedno ale mají společné. Nezbytnou součástí obou vyšetřovatelů je automobilový veterán.

Michal Dlouhý vlastní Jaguara Typu E z roku 1969. »Po technické stránce je to těžké – spousta věcí nefunguje, do toho musíte myslet na to, kam přesně přijet, vracet blinkr, protože se sám nevrací, nemáte posilovač řízení, občas to chcípá, a do toho říkat texty. Takže to není nic jednoduchého. Auto je ale krásné, má silný motor a jezdí dobře. Jen když jsem couval, muselo to být pomalu, protože z výfuku lítá mastná špína, která když přistála na make-up, muselo se půl hodiny přeličovat. Ale když vás pak čeká jen průjezd Prahou a kolemjdoucí na vás mávají, smějí se na vás a dávají palec nahoru, tak to je samozřejmě moc hezký pocit,« prozrazuje Michal Dlouhý.

David Matásek v seriálu jezdí ve Volze přezdívaná Carevna. Je to typ GAZ-M 21 z roku 1958. »V létě topí, v zimě nechytá. Kvalty nenajdeš. Volant jde ztuha. Zplodiny plní kabinu. Tlumiče již netlumí a Igor má z toho ústřel krční páteře. Přesto je to třetí do party. Bez ní by byl Polda poloviční, k Michalovi Břízovi patří, lpí na ní – vždyť těch zážitků a vzpomínek, které díky ní má,« říká David Matásek.

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Sexy bouráci v sexy bourácíchSexy bouráci v sexy bourácích
Diskuze k článku  Sexy bouráci v sexy bourácích
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid