AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

Sexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny pandu - Novinky ve světě erotiky

Sexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny pandu
Sexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny pandu
04.12. 2009

V těchto dnech se z Číny vrátila čtvrtá dívka z Miss České republiky 2008 a vítězka iMiss 2009 Darja Jacukevičová. I když neobsadila některou z prvních příček, zdatně naší zem reprezentovala. Darja prožila v Číně krásných 19 dní, které se staly nejkrásnějšími dny jejího života. Přivezla si krásné zážitky, dárky, novou zkušenost, ale hlavně nová přátelství.

"Na Miss International jsme měly dost nabitý program, hlavně v Chengdu. Měly jsme možnost vidět spoustu krásných míst Číny, ale popravdě nejvíc ze všeho jsme se těšily na pandy. A když jsme zjistily, že si je budeme moct i pohladit, byl to ten největší dárek. Aby panda seděla při fotografování v klidu, dostávala jablíčka. Jelikož nevidí dál než na půl metru, tak si tam v klidu hodovala a vedle ní se střídaly krásky jako na běžícím páse. Pro mě to byl další nezapomenutelný zážitek," řekla Jacukevičová, s níž si můžete obsáhlý rozhovor přečíst v časopise Patriot 11/12 2009. "Přivezla jsem si nové suvenýry, jako je čínský papírový deštník, tradiční čínské šaty Qipao a plyšovou pandu. Mám krásné zážitky, ale bohužel, co se soutěže týče, se můžu jen držet hesla: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se."

Příští jubilejní 50. ročník Miss International se bude konat v říjnu 2010 opět v Číně a Českou republiku zde bude reprezentovat I. Vicemiss České republiky 2009 Lucie Smatanová.

Foto: miss-cr.cz

Obrázky ke článku
Sexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny panduSexy Darja Jacukevičová si přivezla z Číny pandu
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid