AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
satine150x150

Sexy Heidi si užila svátky! - Novinky ve světě erotiky

Sexy Heidi si užila svátky!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Heidi si užila svátky!
Sexy Heidi si užila svátky!
02.01. 2014
»Letošní Vánoce proběhly u nás doma v pohodě a klidu a hlavně bez stresu, že něco nestíhám. Určitě jsem nestihla všechno, co bych měla, třeba umýt okna, ale co, Ježíšek se narodil v maštali, tak by mohl ze sterilního prostředí klidně onemocnět,« usmívá se zpěvačka a moderátorka Heidi Janků, se kterou jsme se setkáváme na TV Barrandov v lechtivém magazínu Intim Night.

»Stresu jsem si ale užila v posledním měsíci roku docela dost, hlavně na cestách se strachem, že nestihnu vystoupení, kterých jsem v době Adventu měla opravdu hodně. Nicméně vše jsem zvládla, dokonce bez zdravotních problémů a hlavně se mi povedl docela husarský kousek. Naplánovala jsem a skloubila naše pracovní cesty i s návštěvami a setkáními s větší části našich rodin. To už se nám dlouho nepovedlo a musím říct, že pro mě to byl ten nejhezčí dárek, i když ty hmotné, malé upomínky taky proběhly. Zvládli jsme ostravskou větev mé rodiny – tetu, bratrance a všechny blízké, setkali jsme se i se synem Ivoše Adamem a jeho rodinou. A 22. prosince jsme měli dvě skvělá vystoupení na vánočních trzích v Opavě a Olomouci, kde jsem se potkali se spoustou známých, ale hlavně proběhlo i setkání s Ivošovou dcerou Yvonkou a jejím manželem Petrem, vnučkou Luckou a manželem Ondrou. Bylo to asi nejveselejší setkání, které skončilo dost pozdě v noci!« odlíží se za uplynulými týdny Heidi.

»Pak už byly Vánoce u nás doma v Uhříněvsi takové poklidné. Večeři už docela zvládám připravit bez zádrhelů a tak jsme měli i čas jít na procházku k našemu rybníku nakrmit kačeny. Stejný nápad měla ale asi většina obyvatel Uhřiněvsi, protože kačenky byly přežrané a nic nechtěly. ☺ Ale i tak byla procházka krásná,« dodala se smíchem sympatická Heidi. O svátcích zvládla i s mamželem Ivo Pavlíkem pár návštěv i několik vystoupení, které pro letošní rok skončily 27. prosince. Pak už balila kufry, protože Silvestr strávila na dovolené na Kanárských ostrovech. »Rozhodla jsem se odpočívat a nic nedělat, abych nabrala síly na ten další rok. Moc bych si přála, aby byl aspoň takový jako tento. No a hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a krásných pracovních příležitostí bych samozřejmě ze srdce přála všem!«

Foto: Ivox
Diskuze k článku  Sexy Heidi si užila svátky!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid