AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Sexy idol 20. století píše paměti - Novinky ve světě erotiky

Sexy idol 20. století píše pamětizpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy idol 20. století píše paměti
Sexy idol 20. století píše paměti
09.04. 2014
Tak to se těšme! Autobiografii připravuje jedna z nejkrásnějších žen filmové historie i 20. století. Sophia Lorenová, která v minulých dnech dokonce navštívila i Českou republiku...

»V minulých letech mě mnoho nakladatelů žádalo, abych napsala knihu o svém životě. Dosud jsem měla vždy pocit, že nenastal pravý čas. Nevím, co mě k tomu nakonec přimělo - snad blížící se kulatiny nebo náhodný objev staré krabice s dokumenty a fotkami, na kterou jsem již dávno zapomněla. Nakonec jsem se ale rozhodla svůj příběh vyprávět,« uvedla ke své plánované autobiografii tento týden slavná italská herečka Sophia Lorenová.

Nejzajímavější fotografií v připravované knize bude prý asi dosud nezveřejněný snímek herečky s filmovým producentem a budoucím manželem Carlem Pontim u řeky Pádu v létě 1954. »Během natáčení filmu Žena od řeky jsme konečně pochopili, že jsme se do sebe zamilovali,« napsala Lorenová k fotografii.

O to zajímavější...
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid