AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Sexy Jákl Vítová: pravda o bulváru - Novinky ve světě erotiky

Sexy Jákl Vítová: pravda o bulváruzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Jákl Vítová: pravda o bulváru
Sexy Jákl Vítová: pravda o bulváru
26.01. 2012
V bulvárních médiích se objevila informace, že půvabná moderátorka Romana Jákl Vítová musela na operaci a bojí se rakoviny. Zjistili jsme, jak je to doopravdy!

»Na operaci jsem byla, ale podobný gynekologický zákrok absolvuje spousta žen, v menším nebo větším rozsahu. Netvrdím, že jsem se při čekání na výsledky histologie celé dny jen smála, ale nijak moc jsem si to nepřipouštěla. Dozvěděla jsem se tak sama o sobě něco úplně nového. Petr říká, že jsem na spoustu věcí přecitlivělá, já osobně tomu sice říkám citlivá, každopádně bych ale od sebe čekala, že budu v takovéhle situaci spíš panikařit. Nic takového se ale nestalo. Vlastně jsem o tom ani nikomu blízkému neřekla, až před operací, protože jsem potřebovala pohlídat děti. Asi mám v sobě víc síly, než jsem myslela a asi je to tím, že jsem máma. Špatné zkušenosti vás toho prostě naučí víc a posunou dál,« popsala sexy blondýnka.
Obrázky ke článku
Sexy Jákl Vítová: pravda o bulváruSexy Jákl Vítová: pravda o bulváruSexy Jákl Vítová: pravda o bulváruSexy Jákl Vítová: pravda o bulváruSexy Jákl Vítová: pravda o bulváruSexy Jákl Vítová: pravda o bulváru
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid