AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
livechat150x150

Sexy jako nikdy předtím! Matásek jako Polda - Novinky ve světě erotiky

Sexy jako nikdy předtím! Matásek jako Poldazpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy jako nikdy předtím! Matásek jako Polda
Sexy jako nikdy předtím! Matásek jako Polda
03.10. 2016
Tohle je proměna roku! Sexy strniště, prošedivělé vlasy a pohled, kterým by mohl zabíjet. První fotografie Davida Matáska k novému seriálu POLDA ukazují jeho novou image a jisté je, že takhle diváci Kendyho z Básníků ještě neviděli.


Pryč jsou intelektuálské brýle, nudné šedé obleky nebo knírek, který předváděl v televizi v minulých letech. Teď Davida uvidíte jako chlapa napumpovaného testosteronem. Bez koženého křiváku, leteckých brýlí a třídenního porostu na tváři nedá ani ránu.

Přísně tajné fotografování Davida Matáska probíhalo v ateliérech televize Prima jednu zářiovou neděli po deváté hodině dopoledne. Za necelou hodinu vznikly desítky záběrů, které budou odhaleny v nové kampani k seriálu POLDA!

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Sexy jako nikdy předtím! Matásek jako PoldaSexy jako nikdy předtím! Matásek jako PoldaSexy jako nikdy předtím! Matásek jako PoldaSexy jako nikdy předtím! Matásek jako PoldaSexy jako nikdy předtím! Matásek jako PoldaSexy jako nikdy předtím! Matásek jako Polda
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid