AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
queens_150_150

Sexy Koleník jen v trenkách! - Novinky ve světě erotiky

Sexy Koleník jen v trenkách!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Koleník jen v trenkách!
Sexy Koleník jen v trenkách!
05.01. 2018
Žhavé záběry! Slovenský sex idol Ján Koleník v novém krimiseriálu 1890 na Primě ukazuje své výstavní tělo. Ve svých 38 letech má pořád parádní svaly. Téměř dvoumetrového svalovce hned v první scéně seriálu uvidíte jen v trenkách a zpoceného!

Jeho tělo moc zahalené není. Je totiž jen v bílých trenýrkách, a aby byl ještě více přitažlivý, zapracuje maskérka. Ta mu na holé hrudi pomocí rozprašovače vykouzlí sexy orosení. Považuje se za sexuální symbol i on sám? »Jsem herec a lichotí mi, když mě někdo pochválí,« směje se Koleník.

Herecký idol dobře ví, že výstavní tělo není zadarmo. Jak si své svaly pěstuje? »V mém věku se už lidé hrbí, zaoblují a pohybový aparát ochabuje, proto je nutné na sobě pracovat. Já preferuji takový pohyb, na který mám čas mezi prací. Vyzkoušel jsem trenérský dozor, po měsíci jsem to ale vzdal. Potřebuji mít své tempo. Když je to žádoucí, dám si poradit – hlavně kvůli správnosti cvičení. Nejlépe se mi ale cvičí samotnému a s dobrou hudbou,« řekl před časem herec.

Ján Koleník hraje mladého, přesto již svými moderními vyšetřovatelskými metodami a úspěchy proslaveného detektiva Jánoše Martona. Ten přijíždí z Pešti na zámek Betliar řešit tajemnou brutální vraždu služky. Inspiroval Jána někdo pro svéráznou postavu detektiva? »Ne, ačkoli mnoho reakcí se shodlo v přirovnání této postavy ke známým televizním detektivům. Ale záměrně jsem tyto notoricky oblíbené postavy nestudoval. Náš detektiv má slabost pro něžné pohlaví, a hlavně je Maďar, což je jedinečný rys pouze pro tuto postavu,« prozradil.

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Sexy Koleník jen v trenkách!Sexy Koleník jen v trenkách!Sexy Koleník jen v trenkách!
Diskuze k článku  Sexy Koleník jen v trenkách!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid