AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III. - Novinky ve světě erotiky

Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.
Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.
27.05. 2010

Megan Fox odstoupila z natáčení třetího pokračování akční série Transformers a režisér Michael Bay už má náhradu.

Spekulovalo se o tom, že populární Megan, která se dostala do sporů s Bayem a opustila natáčení v jeho průběhu, nahradí jiná krasavice - Gemma Arterton. Jenže šlo o pouhé spekulace. Režisér nakonec dal přednost dívce bez hereckých zkušeností, ale se zvukem v modelingovém světě. Jmenuje se Rosie Huntington-Whiteley. Patří mezi nejžádanější modelky současnosti a už má ze sebou i focení nahých snímků (viz příloha).

A co vlastně bylo mezi Bayem a Megan Fox? Herečka ho obviňuje z příliš autoritativního chování, režisér jí zase viní z toho, že příliš zhubla, a proto mu nezapadala do jeho filmu. Liší se i verze o Meganině výpovědi - herečka tvrdí, že odešla sama, producenti, že dostala vyhazov. Tak si vyberte...

Obrázky ke článku
Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.Sexy krasavice s nahými prsy míří do Transformers III.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid