AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
followme150x150

Sexy kráska v rudém! - Novinky ve světě erotiky

Sexy kráska v rudém!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy kráska v rudém!
Sexy kráska v rudém!
14.11. 2013
Již zítra odlétá Česká Miss Earth Monika Leová na Filipíny, aby zde na 13. ročníku světové soutěže krásy Miss Earth hájila české barvy. Na Filipínách se setká s Miss Earth 2012 Terezou Fajksovou, která bude ve velkém finále 7. prosince korunovat svoji nástupkyni.

Do kufru si Monika Leová od Jaroslavy a Dominky Sedláčkových zabalí čtvery dlouhé večerní a troje krátké koktejlové šaty.

Na velké finále se chystá v zářivě rudých tylových šatech se saténovými lemy, saténem potahovanými kulatými knoflíčky a širokou sukní. Šaty jsou inspirované 30. léty, které jsou pověstné tím, že móda byla vysoce ženská, bohatá, s precizním krejčovským zpracováním. Přestože mají tyto šaty dlouhý rukáv, jsou velice sexy a nechávají pracovat mužskou fantazii. Na šaty bylo spotřebováno 80 metrů tylu.

»Z šatů na velké finále jsem nadšená, jsou výjimečné, podobné jsem v historii České Miss nezaznamenala. Jsou jednoduché a zároveň plné propracovaných detailů, které nejsou až tolik patrné na první pohled. Materiál je vzdušný, skoro mi přijde, jako bych na sobě nic neměla,« smála se Monika.

Foto: Herminapress/ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Sexy kráska v rudém!Sexy kráska v rudém!Sexy kráska v rudém!Sexy kráska v rudém!Sexy kráska v rudém!Sexy kráska v rudém!
Diskuze k článku  Sexy kráska v rudém!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid