AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Sexy Kristýna pracovně v Los Angeles - Novinky ve světě erotiky

Sexy Kristýna pracovně v Los Angeleszpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Kristýna pracovně v Los Angeles
Sexy Kristýna pracovně v Los Angeles
09.05. 2013
Už téměř 14 dní pobývá finalistka České Miss 2013 Kristýna Schicková za oceánem v domečku s šesti dalšími modelkami z celého světa.

Hned po příletu do Los Angeles ji spolubydlící vzaly na uvítanou na pool party, kde potkala řadu známých osobností jako Zaca Efrona nebo Justina Biebera. Od dalšího dne se začala účastnit castingů a takřka hned dostala zakázku na přehlídku a také focení katalogu pro Beauty. Nezahálí ale ani když nepracuje - vyrazila například šplhat do hor v Malibu nebo na pláž Santa Monika a nenechala si ujít ani Hollywood bulvár, kde našla svoji hvězdu. Užila si na předpremiéru filmu Pain in Gain s filmovými hvězdami a těší se na focení Guess. Ale hlavně všechny moc zdraví!

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Sexy Kristýna pracovně v Los AngelesSexy Kristýna pracovně v Los AngelesSexy Kristýna pracovně v Los AngelesSexy Kristýna pracovně v Los AngelesSexy Kristýna pracovně v Los AngelesSexy Kristýna pracovně v Los Angeles
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid