AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Sexy moderátorka Petra Svoboda se těší do tepla - Novinky ve světě erotiky

Sexy moderátorka Petra Svoboda se těší do tepla zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy moderátorka Petra Svoboda se těší do tepla
Sexy moderátorka Petra Svoboda se těší do tepla
11.12. 2014
Moderátorka TV Nova Petra Svoboda má doma tříletou princezničku Ráchel, která už se nemůže dočkat zdobení stromečku a štědrovečerní nadílky. Ale jestli je »hodná« po mamince, kdo ví, jak to dopadne... Petra si prý totiž v jejím věku vynucovala pozornost většinou křikem. Taky měla velkou zálibu v oblékání. Outfity měnila několikrát denně, ale místo aby oblečení poskládala zpátky do skříně, jen ho někde pohodila. Přesto ale nikdy nebyla pod vánočním stromečkem zklamaná. »Zažila jsem spoustu různých překvapení, ale udělá mi radost opravdu každý dárek, který od svých blízkých dostanu. Pokud jde o Ráchel, tak ta má poslední dobou na Ježíška požadavků opravdu hodně,« smála se Petra, když přišla do Europarku Štěrboholy v rámci akce Dopisy Ježíškovi vybrat dárek pro děti z dětského domova.

A na co ještě, kromě Vánoc, se Petra v nejbližších týdnech těší? Na teplo. »V zimě se každoročně vracím do Spojených Arabských Emirátů, kde jsem nějaký čas žila,« vysvětlila usměvavá moderátorka.

Foto: www.europark.cz
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid