AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
hostes_150_150

Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži! - Novinky ve světě erotiky

Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži!
Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži!
31.07. 2013
Chvilkami se na plážích v Turecku zastavil dech téměř všem mužům. A co bylo příčinou?! Dvě krásné prsaté české maminky Monika Marešová a Petra Řehořková. Když oči mužů zabrousily na postavy a výstřihy Petry a Moniky, děly se věci! Pánové bezostyšně opouštěli své partnerky a chodili okukovat sexy Češky. Kolem Petry a Moniky se tvořily hloučky zvědavců a zájem byl o ně tak veliký a čumilů bylo tolik, že chvílemi holky zvažovaly najmutí ochranky!

Monika Marešová si s kamarádkou Petrou Řehořkovou, majitelkou Petra Clinic, kde se Monika nechává ráda hýčkat, vyrazily s dětmi na dovolenou k moři. »Pokud se jede s dětmi, tak opravdu nejde o dovolenou, zakazuji o našem výletu takto mluvit,« říká s nadsázkou Monika a dodává »Musíte mít oči na stopkách a být neustále ve střehu.«

Ale zábavu s dětmi v Turecku si přesto pořádně užily. Pánská sestava Jakub, Matěj Marešovi a tři synové Petry se společně dosyta vyřádili.

A co nějaká letní láska? Ta se v Turecku neobjevila? »Určitě ne, vše se točilo jen kolem mých chlapů. Pořádali jsme soutěže ve stavění hradů z písku, jízdu na tobogánech, bojovali s vodními pistolemi a puškami, chodili jsme na dětské diskotéky,« říká Monika.

Monika v Turecku také zažila chvíle hrůzy, a to když Matěje kousnul místní osel. »Matěj je velký milovník všech zvířat, tak utíkal k oslovi, začal ho hladit a ten ho kousnul. Měl takový stisk, že jsem mu nemohla tu tlamu otevřít. Bála jsem se, jestli má Matěj vůbec všechny prsty, ale naštěstí mu jeho prsty nechutnaly. Chvilku plakal, ale po chvilce u dobré zmrzliny o tom už ani nevěděl,« vypráví Monika. A že mají maminku odvážnou a skvělou sportovkyni o tom se přesvědčili na vlastní oči Jakub s Matějem, když Monika všem předvedla, jak to umí na vodních lyžích. »To můj koníček z mládí, který jsem před lety provozovala vrcholově,« pochlubila se Monika.

Monča i Petra po příletu prohlásily, že by potřebovaly odjet někam do lázní. Na to však bohužel ani jedna z nich nemá čas, tak pro ně Petra vymyslela alespoň relax u ní na klinice.
Teď je už Monika zase zpátky na chalupě v Jižních Čechách, kde je jí, jak říká, nejlépe - a přeci jen trochu odpočatá a opálená Petra zase na klinice mezi svými klientkami.

Foto: archív Moniky a Petry
Obrázky ke článku
Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži!Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži!Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži!Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži!Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži!Sexy Monika Marešová - pozdvižení na pláži!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid