AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
livechat150x150

Sexy prádlo i pro muže? - Novinky ve světě erotiky

Sexy prádlo i pro muže?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy prádlo i pro muže?
Sexy prádlo i pro muže?
30.01. 2014
To jsou ale věci... Móda pánských elastických kalhot, které jedni módní návrháři trefně nazvali megíny, se nezadržitelně blíží!

Elastické kalhoty, tedy legíny, jako součást módy pro všední den, byly dosud výsadou převážně ženské módy. Americké duo návrhářů Adam Freck a Andrew Volk ale věří, že je na čase, aby své nohy ukázaly v plné kráse i muži. Roto vymysleli, navrhli a prodávají svou módní řadu takzvaných megínů – elastických kalhot pro muže (meggins - anglické spojení slov men a leggins).

Samotná myšlenká pánských legínů není nová. Kdysi nosili upnuté kalhoty již středověcí rytíři. Dnes je běžně nosí například sportovci jako součást dresů, oblečení na kolo, běh, nebo jako funkční spodní prádlo. Jako součást módy pro všední den si je ale odvážili obléci pouze výstřední osobnosti, nebo modelové na přehlídkových molech.

Na druhou stranu se i v pánské módě projevuje stále více zeštíhlování kalhot. Megíny jsou tak dalším krokem. A právě v to věří i návrháři, kteří doufají, že jim jejich modely přinesou slušný balík peněz. Své barevné megíny nabízejí ve čtrnácti různých designech za 600 korun za kus. Otázkou zůstává, zda si muži v něčem takovém nebudou připadat hloupě, a zda to bude vzrušovat a přitahovat jejich ženské protějšky...
Diskuze k článku  Sexy prádlo i pro muže?
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid