AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
catering_150_150

Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto! - Novinky ve světě erotiky

Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto!
Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto!
15.12. 2015
Jako na houpačce si o víkendu připadala Eva Samková. Zlatá česká medailistka ze Soči skončila druhá v kvalifikaci na první závod Světového poháru. Očekávání však následně v závodě snowboardkrosařka nepotvrdila, když si vykloubila rameno a odstoupila. Přesto neodjíždí z rakouského Montafonu smutná. Na svou bolístku a třinácté místo totiž dostala slušnou záplatu v podobě nové Toyoty RAV4, kterou jí věnoval její sponzor.

Do poslední chvíle však vůbec nebylo jasné, zda Eva Samková do prvního závodu nového ročníku Světového poháru nastoupí. Trápila ji angína a šest dnů proležela v posteli. Přesto ke kvalifikaci nastoupila a zajela výborně. I proto si do závodu hodně věřila, ale rozčarování přišlo krátce po startu. »Taková klasika… Zabrala jsem a vypadlo mi rameno,« smutněla olympionička, od které se v nové sezoně hodně očekává.

Sportovní úspěch kvůli svému náhle vzniklému hendikepu tedy sice nezaznamenala, ale na druhou stranu byla ze všech závodnic jediná, která dostala jako »cenu útěchy« zbrusu nový vůz. »Auto je nádherné a díky mým knírům, které jsou nakreslené po bocích auta, ho každý pozná,« nadšeně komentovala Eva Samková nový přírůstek do své garáže. »Jsem pořád na cestách a věčně s sebou tahám spoustu věcí, takže velký kufr se mi určitě hodí. Navíc dost často mířím do hor, kam se s RAV4 snadno dostanu.«

Eva Samková prvně řídila Toyotu v roce 2014, kdy se stala ambasadorkou modelu Aygo. Tento vůz vyzdobený unikátními grafickými prvky byl posléze vydražen na pomoc handicapovaným sportovcům. Po Aygu nyní usedla za volant rozměrnějšího automobilu – Toyoty RAV4, který o víkendu dostala od Martina Pelešky, ředitele českého zastoupení značky Toyota.

Nyní závodnici čeká rehabilitace a odpočinek. »Mám měsíc, abych se do dalšího závodu dala do pořádku. Po návratu z Rakouska budu doma odpočívat. Postupně přidám trénink a za týden začnu zase naplno,« odhalila nejbližší plány Eva Samková a se smíchem dodala: »A taky pořádně projedu nové auto, abych si vyzkoušela, co umí a jak si sedneme.«

»Eva je špičkovou sportovkyní a my jsme velice rádi, že spolu budeme pokračovat i v novém roce a sezoně. Přeji Evě, aby napříště dojela do cíle vždy v pořádku, ať už to bude za volantem nového vozu, nebo v závodě,« řekl k prodloužení spolupráce se sportovkyní Martin Peleška, ředitel společnosti Toyota Central Europe – Czech.

Foto: Toyota Central Europe - Czech
Obrázky ke článku
Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto!Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto!Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto!Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto!Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto!Sexy Samková díky »nešťastné« třináctce získala nové auto!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid