AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
spolecnik_150_150

Sexy šaty, jaké jste ještě neviděli! - Novinky ve světě erotiky

Sexy šaty, jaké jste ještě neviděli!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy šaty, jaké jste ještě neviděli!
Sexy šaty, jaké jste ještě neviděli!
06.11. 2014
Už zítra odlétá Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská na Filipíny, kde se utká osmdesát pět krásek z celého světa o korunku Miss Earth. Tu jako první Češka v historii získala před dvěma lety Tereza Fajksová. A veze si s sebou i sexy šaty, které vám vyrazí dech...

Důležitou roli na světové soutěži hraje i výběr garderoby, tu v pentahotelu Prague, Nikola představila. Do kufru si zabalí třináctery šaty talentované módní návrhářky Sandry Švédové, z toho šest večerních rób. Každý model je originál, autorka použila výrazné materiály a spoustu ručního zdobení. Nikola odlétá s výbavou, kterou tvoří kolem padesáti metrů materiálů různých struktur, od hedvábí až po flitrové a zdobené materiály v jedenácti různých barvách. Připravit kolekci pro českou krásku trvalo víc než devadesát hodin práce.

»Finálové šaty s vlečkou jsou velmi jednoduchého střihu, který je pro mou tvorbu typický, avšak použitý materiál je vyzdvihuje a v mých představách tvoří obraz samotné nositelky a situací či příležitostí, ve kterých se zrovna nachází. Materiál na šatech je z malých zrcadlových a třpytivých obdélníků, které tvoří odraz jako zrcadlo. Odhalená záda vzbuzují smyslnost a přirozenou ženskost, kterou pro mne Česká Miss Earth představuje,« popisuje stříbrnou róbu, kterou Nikola oblékne na velké finále, Sandra Švédová.

Na zahajovací galavečer Nikola oblékne zářivě žluté šaty z krajky s použitím tylu. Díky barvě, která zdůrazní její exotický vzhled, střihu i tylové aplikaci je tato róba velmi výrazná a věříme, že česká finalistka upoutá pozornost. K předvedení volné disciplíny, hry na flétnu, zvolila návrhářka šaty z bílého šifonu, který je pošitý drobnými kolečky tvořícími dojem rozkvetlých květů. Šaty doplňuje květová čelenka do vlasů s červeným a modrým květem, symbolizujícím naše národní barvy. K soutěži o nejlepší róbu nastoupí Nikola v měděných šatech klasického střihu mořská panna. Materiál je pošitý drobnými flitry měděné barvy, tělová síťka je dozdobená kamínky. Vykrojená záda jsou taktéž kryta síťkou a kamínky.

»Se Sandrou se známe několik let, zná mě dobře a jako návrhářka dokáže přesně odhadnout, co mi sluší, v čem se budu cítit dobře, má cit pro materiál i barevnost, což je na celé kolekci vidět. Jsem z garderoby, kterou mi připravila, nadšená a těším se, až ji předvedu na světové soutěži,« září štěstím Nikola.

Pro společenské akce bude mít Nikola k dispozici také pudrové šaty romantického a decentního střihu a sexy černé šifonové šaty antického střihu zdobené stříbrnými doplňky, vhodné pro večerní příležitost. Krátké šaty Nikola užije jak na večerní příležitosti, tak i na pláž. Je na ně užito pestrobarevných materiálů i třpytivých aplikací. Vesměs jsou koktejlky pohodlné, obepínají a zdůrazňují postavu.
Jednou z disciplín na všech významných světových soutěžích je předvedení národního kostýmu. Ten již podruhé pro Českou Miss Earth vytvořila módní manufaktura Rodná Hrouda. »Šaty TILIA (latinsky lípa) jsou inspirované tradičním symbolem českého státu, kterým je strom lípa. Stejně tak jako lípa, Nikola v těchto šatech ztělesňuje ženství, krásu, jemnost a něhu,« říká jejich autorka Marie Stará.

Ručně ušité šaty jsou vyrobené z netradičních materiálů. Vrchní část oděvu je průhledná a z části ručně dekorována tak, aby symbolizovala kořeny a kmen stromu přecházející v košatou korunu. Spodní část tvoří delší, průsvitná, nařasená sukně s ručně přišitými dekoracemi ve tvaru lipových listů různých velikostí a odstínů zelené barvy, které při pohybu imitují korunu lípy ve větru. Celý model působí velmi vzdušně, sexy, podtrhuje ženské křivky a nechává tak vyniknout přirozené kráse Nikoly.

Šperky na soutěž Nikole zapůjčila společnost ŠENÝR Bijoux, tradiční tvůrce korunek České Miss. Svým soupeřkám v soutěži česká kráska daruje od ŠENÝR Bijoux krásné stříbrné přívěsky ve tvaru čtyřlístku s řetízkem.

Foto: Petr Kozlík

Obrázky ke článku
Sexy šaty, jaké jste ještě neviděli!Sexy šaty, jaké jste ještě neviděli!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid