AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Sexy Válková představí svůj maxisingl - Novinky ve světě erotiky

Sexy Válková představí svůj maxisinglzpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy Válková představí svůj maxisingl
Sexy Válková představí svůj maxisingl
29.09. 2011
Měsíc říjen bude pro Českou Miss 2010 Jitku Válkovou opravdu náročný. Jitka začala opět studovat a dokončuje si vzdělání na pražském gymnázium. Do toho stále pracuje. »Před pár dny jsem točila svůj první videoklip k duetu s Josefem Vágnerem Pokaždé když s tebou jsem. Nyní se přpravuji na castingy České Miss 2012, na všechny dívky se budu těšit ve 14 krajích. A právě díky České Miss jsem dostala šanci se zde ukázat nejenom jako moderátorka, ale hlavně jako zpěvačka. Zde také poprvé představím svoje vlastní písničky. V těchto dnech se dokončuje maxisingl, na kterém spolupracuji s Kájou Maříkem. Celý maxisingl se ponese, jak jinak, než v rockovém stylu, protože rock je moje srdeční záležitost,« uvedla Jitka.
K rockové hudbě patří něco odvážnějšího, proto Jitka chtěla, aby fotografie, které budou použity na obal maxisinglu byly trochu jiné. »V civilu jsem ráda za jemnou a romantickou, ale duši mám rockerky. Zvolila jsem proto extravagantní a luxusní prádlo od návrháře J.P.Gaultiera a krajkové body z butiku La Perla. Černá k rocku prostě patří.«
O fotografie se postaral přední český fotograf Honza Tůma. »Jeho práce se mi prostě líbí, ale hlavně je s ním super atmosféra. Teď už se jen těším na konečnou podobu Maxisinglu,« uvedla Jitka Válková.
Poprvé si můžete maxisingl poslechnout na prvním castingu Česká Miss 2012 v Praze a CD Země si můžete zakoupit od listopadu.

Obrázky ke článku
Sexy Válková představí svůj maxisinglSexy Válková představí svůj maxisinglSexy Válková představí svůj maxisingl
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid