AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
neon-club-_150x150

Sexy ženy šokovaly Petra Vágnera - Novinky ve světě erotiky

Sexy ženy šokovaly Petra Vágnerazpět

tisk TISK     email POSLAT
Sexy ženy šokovaly Petra Vágnera
Sexy ženy šokovaly Petra Vágnera
09.02. 2012
Za okny sice panuje pravá ladovská zima, přesto finalistky České Miss zažívaly horké chvilky v roli rozhlasových reportérek. Vyzkoušely si tak na vlastní kůži, jaké to je být ve studiu a zpovídat známé hosty. Byla to fakt velká švanda!
Krásky vtrhly do studia Frekvence 1 jako velká voda a na chvíli si vyměnily roli s moderátorem Petrem Vágnerem, který vysílá pravidelnou ranní show. Petr se ale jako zkušený rozhlasák nedal tak lacino a po chvilce měl, sportovní terminologií řečeno, vše pevně pod kontrolou. Oplatil tak slečnám jejich nečekaný atak a podrobil je vskutku křížovému výslechu. Překvapené dívky tak musely odpovídat na všetečné dotazy. Nejednu z nich zaskočila otázka, zda-li by dokázaly v nouzi rozdělat oheň bez pomoci sirek či jestli by žily jinak, když by se narodily jako muž.
»Musím se přiznat, že zpočátku jsem měla trochu trému. Přece jen, do této chvíle jsem neměla s mikrofonem žádnou zkušenost. Naštěstí díky naší přepadové akci ze mě opadly všechny obavy a naopak mě to začalo bavit natolik, že bych se někdy v budoucnu ráda k mikrofonu vrátila. Líbil se mi ten adrenalin, živého vysílání,« podělila se o své zážitky na internetových stránkách České Miss jednadvacetiletá studentka z Krnova Tereza Chlebovská.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Sexy ženy šokovaly Petra VágneraSexy ženy šokovaly Petra VágneraSexy ženy šokovaly Petra Vágnera
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid