AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
queens_150_150

Skvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světa - Novinky ve světě erotiky

Skvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světazpět

tisk TISK     email POSLAT
Skvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světa
Skvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světa
25.08. 2009
Vynikajícího úspěchu dosáhla na Miss Universe na Bahamách Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, která se v noci na pondělí 24. srpna probojovala mezi desítku nejlepších.

"Jsem neskutečně šťastná, že se mi podařilo překonat dosavadní úspěchy Českých Miss na této soutěži. Stále tomu nemůžu uvěřit," zářila štěstí Iveta. V bahamské metropoli Nassau, kde se finálový večer konal, zvítězila osmnáctiletá Venezuelanka Stefania Fernandezová, která tak napodobila loňské prvenství své krajanky Dayany Mendozové.

"Moc mě těší, že se reprezentantky České Miss dostaly během jejích pěti ročníků třikrát mezi nejlepší na Miss Universe. Například sousednímu Slovensku se to nepodařilo ani jednou. Iveta byla zatím nejlepší a zasloužila si to. Je to velký úspěch jak Ivety, tak i soutěže Česká Miss. Ukázalo se, že nestačí hezká tvář a postava, ale rozhoduje také osobnost dívky," uvedla ředitelka České Miss Michaela Maláčová.

Dodala, že Iveta si završila svůj sen - do České Miss se pětadvacetiletá kráska z Třeboně přihlásila vzhledem ke svému věku "za pět minut dvanáct".

Loni zabodovala na Miss Universe Česká Miss 2008 Eliška Bučková, která se dostala mezi nejlepších patnáct, předloni se to podařilo České Miss 2007 Lucii Hadašové.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Skvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světaSkvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světaSkvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světaSkvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světaSkvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světaSkvělé! Lutovská mezi desítkou nejkrásnějších žen světa
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid