AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Slovenská kráska se odvázala! - Novinky ve světě erotiky

Slovenská kráska se odvázala!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Slovenská kráska se odvázala!
Slovenská kráska se odvázala!
13.11. 2012
Slovenskou herečku a modelku Andreu Kerestešovou (28) čeští diváci mohou znát z filmu Rafťáci nebo českého seriálu Vyprávěj. Nyní ji však mohou také spatřit v celé její kráse po boku mladého zpěváka Pavla Callty (23) v jeho novém singlu Ve hvězdách, kde se oba pěkně odvázali.

»To, co mi poslal Pavel, bylo tak krásně pozitivní a čisté, poslechla jsem si to hned třikrát a souhlasila s natáčením! Je důležité podporovat mladé talenty,« říká k vánočnímu hitu jedna z hlavních postav vánočního videoklipu.

Vánoční videoklip na debutový singl Ve hvězdách vznikal po dobu 3 natáčecích dnů v Krkonoších, kde dvojici ještě doplnil český herec Jarek Hylebrant (31), kterého diváci mohou nyní vidět v kinech ve filmu 7 Dní hříchů. Pro Pavla Calltu se jedná o první pořádný krok do světa showbyznysu a je vidět, že do toho jde naplno.

O tom, že se mu to daří, svědčí i fakt, že píseň Ve hvězdách můžeme nyní slyšet také na předních rádiích českého éteru v čele s celoplošnými rádii FAJN.

Videoklip k písni Ve hvězdách bude mít i svoji velkou premiéru. Ta se koná 19. listopadu na hudební televizi české internetové jedničky, Seznam.cz – www.mixer.cz. Hned po té bude k vidění hned na dalších oblíbených hudebních kanálech jako OCKO, MTV, Bravo – TV.

»Jsem moc rád, že můj první videoklip jsme natočili zrovna k písni Ve hvězdách. Je to možná odvážné, startovat s vánočním singlem, ale já tomu věřím!« dodává k tomu Pavel Callta.
Diskuze k článku  Slovenská kráska se odvázala!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid