AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus! - Novinky ve světě erotiky

Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!
Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!
26.05. 2010

Podle průzkumu agentury STEM/MARK mezi českou populací třetina sexuálně aktivních žen předstírá orgasmus, i když jej nedosáhne!

To jsou ale čísla, pánové, co? Určitě si říkáte, že zrovna ta moje partnerka určitě orgasmus nepředstírá, ale ve skutečnosti zná pravdu jen ona sama. Tedy samozřejmě v případě, že nemá tzv. mokrý orgasmus čili squirting, který je vidět i cítit na první pohled. Podle (pro změnu) amerických průzkumů ho alespoň někdy dosáhla třetina žen! Některé prý stříkaly, aniž by o tom věděly. Divné...

Obrázky ke článku
Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!Šokující čísla! Třetina českých žen předstírá orgasmus!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid