AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Soudní znalkyně: Sexuální deviace se léčit nedá!​ - Novinky ve světě erotiky

Soudní znalkyně: Sexuální deviace se léčit nedá!​zpět

tisk TISK     email POSLAT
Soudní znalkyně: Sexuální deviace se léčit nedá!​
Soudní znalkyně: Sexuální deviace se léčit nedá!​
08.03. 2017
Hostem Zuzany Bubílkové v pořadu Kauza dne byla soudní znalkyně z oboru sexuologie a psychologie a zároveň primářka sexuologického oddělení Fakultní nemocnice Brno Petra Sejbalová. Ta prozradila, že sexuální deviace lze pouze potlačit, ale úplně vyléčit ji lékaři nedokážou. Rozpovídala se i o aktuálním případu Michelle Sudků, pro kterou se bude podle Sejbalové těžko hledat ideální nápravné zařízení.

Případ Michelle Sudků, která byla odsouzena ke 30 letům odnětí svobody za vraždu v obchodním centru, nastolil znovu otázku sexuálních deviantů ve společnosti. Podle soudní znalkyně z oboru psychologie a sexuologie Petry Sejbalové na první pohled devianta nepoznáme. V Kauze dne Sejbalová také řekla, že sexuální deviace je nevyléčitelná. »Léčbou lze poměrně výrazně snížit riziko příznaků té sexuální deviace. Třeba výskytu toho sadistického, agresivního jednání. Vyléčit je ale úplně nelze,« řekla Sejbalová s tím, že v současnosti není jasné, kolik procent populace sexuální deviací trpí.

Řeč byla také o tom, že justice bude muset řešit otázku, kam odsouzenou vražedkyni Michelle Sudků umístit. Podle Petry Sejbalové bude totiž vzhledem k nedokončené přeměně pohlaví vražedkyně složité pro ni najít vhodnou věznici. »V ženské věznici se ve skutečnosti bude jednat o muže v ženském těle a naopak v mužské věznici to bude ženské tělo opět s mužským mozkem. To bude dělat problémy na obě strany,« uzavřela Sejbalová s tím, že většinou takovíto vězní končí v izolaci.

Petra Sejbalová se v Kauze dne Rádia Impuls zmínila také o tom, že mnoho lidí skrývá sexuální deviaci před světem celá léta a nikdo to ani nepozná. Pak ale může přijít nenápadný okamžik, který se stane spouštěcím mechanismem. »Nejčastěji tím bývá nějaká krize, ať už je to třeba nějaký psychický stres, ten se může týkat třeba zdravotního stavu nejen té konkrétní osoby, ale také někoho příbuzného. Může to být také stres vyplývající z nějaké materiální nouze.«

Velmi často bývá spouštěčem alkohol nebo omamné látky. Po jejich požití člověk už nedokáže udržet svou deviaci na uzdě.
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid