AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Sousedé se milovali tak hlasitě, až to znělo jako vražda - Novinky ve světě erotiky

Sousedé se milovali tak hlasitě, až to znělo jako vraždazpět

tisk TISK     email POSLAT
Sousedé se milovali tak hlasitě, až to znělo jako vražda
Sousedé se milovali tak hlasitě, až to znělo jako vražda
02.05. 2017
Máte zkušenosti s tím, že sousedé při sexu řvou, až se vaše stěny otřásají? Pak vězte, že zdaleka nejste sami. Dokonce i s ohledem na historii a její slavné osobnosti...

Francouzský spisovatel Marcel Proust si dokonce na hlasité projevy sousedů při milování stěžoval dopisem. A právě toto psaní bylo nyní vydraženo za 28 336 eur (762 700 Kč). To je jistě zajímavá kuriozita, kterou oznámila pařížská aukční síň Hotel Drouot. Odhadní cena úsměvné položky byla 6000 až 8000 eur (161 000 až 215 000 Kč).

»Sousedé, od nichž mě dělí příčka, se milují co dva dny s vášnivostí, jež ve mně vzbuzuje žárlivost,« napsal jeden ze zakladatelů moderní prózy v dopise, který adresoval 15. července 1919 synovi majitelky bytu Jacquesovi Porelovi. »Závidím těmto lidem, kteří dokážou vydávat takový řev, že jsem se nejprve domníval, že někoho vraždí,« napsal se škodolibým humorem autor sedmidílného románu Hledání ztraceného času, který si v té době pronajímal byt herečky Réjane a měl strach, aby si majitelka nemyslela, že původcem rušivých zvuků je právě on.
Obrázky ke článku
Sousedé se milovali tak hlasitě, až to znělo jako vražda
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid