AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
hostes_150_150

Šťastná desítka Jana Tůmy - Novinky ve světě erotiky

Šťastná desítka Jana Tůmyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Šťastná desítka Jana Tůmy
Šťastná desítka Jana Tůmy
25.04. 2014
Fotograf Jan Tůma fotí krásné miss už mnoho let. Také po finále jubilejního desátého ročníku se ujal realizace oficiálních fotografií vítězek soutěže. Vedle seriózních oficiálních fotografií, které budou dívky doprovázet i při
účasti na světových soutěžích, ale při prvním společném focení vítězek vznikla odvázanější kolekce, kterou autor pojmenoval Šťastná desítka.


Jan Tůma se nechal inspirovat tím, že diváci jako desátou Českou Miss zvolili Gabrielu Frankovou, která soutěžila právě s číslem deset. Desítku, která se pro Gabrielu stala šťastnou, si v jeho foto story půvabná vítězka vystřílela.

»Po mnohahodinovém oficiálním focení s korunkami holky rády opustily seriózní styling Miss, chopily se růžových rekvizit a pustily se s takovou chutí do bláznivých hereckých akcí, že naprosto zapomněly na únavu z celodenního pózování. Oči jim při tom svítily jak malým dětem, když dostanou nové hračky,« vzpomíná na focení s potutelným úsměvem Jan Tůma .

Diskuze k článku  Šťastná desítka Jana Tůmy
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid