AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
livechat150x150

Šťastný den podle vědců? Sex! - Novinky ve světě erotiky

Šťastný den podle vědců? Sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Šťastný den podle vědců? Sex!
Šťastný den podle vědců? Sex!
15.04. 2013
Jak by měl vypadat ideální šťastný den pro člověka? Takovou otázku si položila skupina vědců. Výsledek jejich studie hovoří za vše. Člověk, pokud chce zažít šťastný dne, by se měl věnovat 106 minut sexu a jen 36 minut práci.

Možná proto je naprostá většina lidí nespokojená, když denně tráví v průměru 244 minut v práci a jen sedm minut nějakou svou oblíbenou činností. Tyto závěry vyplývají ze studie, kterou uskutečnili američtí a němečtí výzkumníci pro list Journal of Economic Psychology.

Podkladem jim byl velký průzkum, jehož se účastnilo 909 osob. Podle jejich tužeb a přání výzkumníci vypracovali optimální denní náplň pro štěstí člověka. Aktivní den přitom stanovili na 16 hodin. Nejvíce by se měl člověk věnovat sexu (106 minut), poté společenským kontaktům (82 minut), relaxaci (78), jídlu (75), meditaci/modlení (73), cvičení (68), telefonování (57) a sledování televize (55).
To ale není vše. Ke šťastnému dni patří i povinnosti. Proto by denně měli lidé také věnovat vždy kolem 40 minut přípravě jídla, domácímu využívání počítače, domácím pracím, příjemnější péči o děti a velmi příjemnému zdřímnutí si.

Jen 36 minut by šťastnému člověku měla každý den zabrat práce a jen 33 minut dojíždění do ní, tvrdí výzkumný tým v čele s výzkumníky Sébastienem Pokuttou a Christianem Krollem.

Tak hurá do toho! Jak to udělat? Co takhle se začít živit sexem?
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid