AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Štatník obměňujete, ale vibrátory ne... To je chyba! - Novinky ve světě erotiky

Štatník obměňujete, ale vibrátory ne... To je chyba!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Štatník obměňujete, ale vibrátory ne... To je chyba!
Štatník obměňujete, ale vibrátory ne... To je chyba!
27.05. 2012
Pokud máte, dámy, nějaký starší model vibrátoru, nebo - milí pánové - uspokojujete partnerku nějakým, který jste koupili již třeba před pěti, deseti lety, pak vězte, že není nad to, stařečka vystřídat.
Ptáte se, proč? Inu, je to jednoduché, a potvrdí vám to každý prodavač nebo prodavačka v sex shopu. Stačí se podívat, jaké nové kousky se tu skví v poličkách. Přísně elastické vibrátory, které jsou do největších maličkostí podobné skutečnému pánskému penisu. Oproti němu ale vydrží, dokud nedojdou baterky.
Můžete je pouštět několikarychlostně, a na závěr stříknout do vagíny i teplou vodu, která simuluje sperma. Divili byste se, co všechno jde. Moderní vibrátory jsou úplně o něčem jiném. A 50 procent mužů je používá doma jako pomůcku při sexu. Tak proč to ještě nezdokonalit?
Dnes jsou výborné i análí vibrátory, mnohem elastičtější, pružnější a živější než staré dobré kolíky. Prostě - zkuste, podobně jako obnovujete svůj šatník, obnovit i vaši zásobu erotických pomůcek. Uvidíte, šikně se to...
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid