AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

Štěpánka Duchková má odoperovaná oční víčka - Novinky ve světě erotiky

Štěpánka Duchková má odoperovaná oční víčkazpět

tisk TISK     email POSLAT
Štěpánka Duchková má odoperovaná oční víčka
Štěpánka Duchková má odoperovaná oční víčka
23.07. 2012
Po zralé úvaze se Štěpánka Duchková rozhodla podstoupit pro pacienty jednu z méně náročných plastických operací, kterou provádí klinika ESThÉ a to úpravu očních víček.

»Operaci očních víček nepovažuji za žádný rozmar. Řeší nekompromisní stárnutí očí. Na téhle operaci bylo už několik mých kamarádek i kamarádů. Já sama jsem začala asi před půl rokem pozorovat, že mi poklesla kůže na horních víčkách. Vysílám v televizi a chci mít před kamerou oči více rozzářené. Dělám to také kvůli tomu, že se chci zbavit pocitu unavených očí, který někdy mívám a to hlavně večer. Jsem hrozně zvědavá, jak se mi po operaci změní výraz! Po pečlivé rozvaze jsem se vložila do rukou pana doktora Libora Kmenta z kliniky ESThÉ, kterého už dlouho znám a ke kterému mám absolutní důvěru. Působí na mě ohromně uklidňujícím dojmem. Má tak úžasný přístup k pacientovi, že to došlo až tak daleko, že jsem se na operaci těšila. A protože jsem zjistila, že jeho koníčkem je windsurfing na vlnách, tak jsem měla během operace příležitost zeptat se ho, co přesně tenhle sport pro něj obnáší. Nešla jsem tedy na operaci - šla jsem si s ním popovídat,« řekla bezprostředně po půlhodinové operaci spokojená Štěpánka Duchková .

Na průběh operace jsme se zeptali plastického chirurga MUDr. Libora Kmenta: »Málokdy se stane, že si s pacientkou při operaci tak hezky pohovořím. Bavili jsme se o vodním lyžování, windsurfingu a o tom, jak Štěpánka s dětmi tráví čas u moře. Je běžné, že si s pacienty povídám, ale se Štěpánkou se dobře známe, tak jsme měli na co navazovat. Operace proběhla skvěle. Vlastní práce trvala asi 30 minut a i s přípravami jsme se vešli do 45 minut. Po operaci si vzala tmavé brýle a odjela domů. Za šest dnů přijede Štěpánka na kontrolu, vyndáme stehy a poradím jí, jak víčka správně masírovat. To už by neměla mít žádná velká omezení a věřím, že bude spokojená,« to jsou slova doktora Kmenta z kliniky ESThÉ.

Foto: klinika ESThÉ
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid