AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

Středoškoláci protestovali v sukních - Novinky ve světě erotiky

Středoškoláci protestovali v sukníchzpět

tisk TISK     email POSLAT
Středoškoláci protestovali v sukních
Středoškoláci protestovali v sukních
01.10. 2013
Velký protestní pochod se odehrál minulý týden v turecké Antalyi. Středoškolákům se totiž nelíbí nařízení, které dívkám zakazuje chodit do školy v sukních. Studenti se bouří a obávají se přílišného vlivu puristických islamistů. Jenže skutečný důvod je asi jinde.

Školní uniformy jsou v Turecku běžné, ale také dovolují dívkám nosti skládané sukně. Jenže nové nařízení přikazuje všem studentům používat jedině školní uniformy, jejichž součástí jsou šedivé kalhoty. Hoši se tedy na podporu svých spolužaček po městě promenovali v krátkých sukních.
Nařízení vyvolalo v Antalyi, po níž se každoročně promenují tisíce zahraničních turistů, velkou nelibost. Antalya patří k odpůrcům náboženského konzervatismu, který propaguje vláda premiéra Recepa Tayyipa Erdogana. Starosta města patří k opozici. A ve školním nařízení o střídmém oblékání studentů mnozí spatřují další známku postupné islamizace Turecka.

Jenže ředitel školy podle agentury ANSA tvrdí, že pravda je poněkud jinde. Nařízení totiý nevzniklo na popud islamistů. Řešit má problém používání schodišť. Studentky totiž většinou nosily velmi krátké sukně a na schodišti tak bylo pod ně vidět. Jde tedy prý o zachování mravnosti studentů a počestnosti dívek. Proto asi za nové nařízení bojují více chlapci. Bojí se, že přijdou o výhled na schodech...
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid