AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

Strniště je u mužů nejen sexy, ale i zdraví prospěšné - Novinky ve světě erotiky

Strniště je u mužů nejen sexy, ale i zdraví prospěšnézpět

tisk TISK     email POSLAT
Strniště je u mužů nejen sexy, ale i zdraví prospěšné
Strniště je u mužů nejen sexy, ale i zdraví prospěšné
08.03. 2013
Občasné neoholení si tváře mužům je pro mnohé nejen sexy, ale ušetří čas a podle lékařů je to i zdraví prospěšné. Vousy na tváři zabraňují mnoha projevům stárnutí i nejedné nemoci.

Jen málokterý muž miluje každodenní holení a mnoho z nich si ve volných dnech rádo hladkou tvář odpustí. Řada z nich si i pěstuje nejrůznější knírky, kníry i plnovousy. A pokud by jejich polovičky remcaly, nyní mají i pádné důvody, které přinesl server Daily Mail.

Podle něj například několikadenní strniště přirozeně chrání pokožku před sluncem. Vyplývá to prý z nedávné studie provedené na Univerzitě v Jižním Queenslandu. Podle něj i jen mírně zarostlí muži jsou mnohem více chráněni před rakovinou kůže. Podle vědců je ochrana zarostlejší tváře až o třetinu účinnější než u hladce oholené.

Ale slunce nemůže jen za rakovinu. Sluneční záření, špatný vzduch, změny teploty – to vše může za stárnutí pokožky. Pokud je ale mírně zarostlá vousy, stárnutí e významně zpomaluje.
Další předností je možná prevence astmatu. Podle odborníků jsou vousy, respektive bohatý knír, dobrou prevencí proti astmatu (hlavně v případech, kdy je příčinou pyl či prach). Jednoduše brání vniknutí do dýchacích cest. Pomocník proti nachlazení.

Navíc méně časté holení znamená i méně kožních problémů. »Holení je ve velkém procentu příčinou bakteriálních infekcí právě v oblasti, kde vousy rostou. Čím častější holení bude, tím více hrozí různé záněty nebo zarůstání chloupků,« vysvětlil Martin Wade, dermatolog z londýnské vlasové kliniky. Příroda věděla, proč mužům vousy nadělila.
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid