AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Strniště je u mužů nejen sexy, ale i zdraví prospěšné - Novinky ve světě erotiky

Strniště je u mužů nejen sexy, ale i zdraví prospěšnézpět

tisk TISK     email POSLAT
Strniště je u mužů nejen sexy, ale i zdraví prospěšné
Strniště je u mužů nejen sexy, ale i zdraví prospěšné
08.03. 2013
Občasné neoholení si tváře mužům je pro mnohé nejen sexy, ale ušetří čas a podle lékařů je to i zdraví prospěšné. Vousy na tváři zabraňují mnoha projevům stárnutí i nejedné nemoci.

Jen málokterý muž miluje každodenní holení a mnoho z nich si ve volných dnech rádo hladkou tvář odpustí. Řada z nich si i pěstuje nejrůznější knírky, kníry i plnovousy. A pokud by jejich polovičky remcaly, nyní mají i pádné důvody, které přinesl server Daily Mail.

Podle něj například několikadenní strniště přirozeně chrání pokožku před sluncem. Vyplývá to prý z nedávné studie provedené na Univerzitě v Jižním Queenslandu. Podle něj i jen mírně zarostlí muži jsou mnohem více chráněni před rakovinou kůže. Podle vědců je ochrana zarostlejší tváře až o třetinu účinnější než u hladce oholené.

Ale slunce nemůže jen za rakovinu. Sluneční záření, špatný vzduch, změny teploty – to vše může za stárnutí pokožky. Pokud je ale mírně zarostlá vousy, stárnutí e významně zpomaluje.
Další předností je možná prevence astmatu. Podle odborníků jsou vousy, respektive bohatý knír, dobrou prevencí proti astmatu (hlavně v případech, kdy je příčinou pyl či prach). Jednoduše brání vniknutí do dýchacích cest. Pomocník proti nachlazení.

Navíc méně časté holení znamená i méně kožních problémů. »Holení je ve velkém procentu příčinou bakteriálních infekcí právě v oblasti, kde vousy rostou. Čím častější holení bude, tím více hrozí různé záněty nebo zarůstání chloupků,« vysvětlil Martin Wade, dermatolog z londýnské vlasové kliniky. Příroda věděla, proč mužům vousy nadělila.
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid