AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
followme150x150

Studentka je pannou. Dvakrát... - Novinky ve světě erotiky

Studentka je pannou. Dvakrát...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Studentka je pannou. Dvakrát...
Studentka je pannou. Dvakrát...
25.11. 2013
Brazilská studentka, která se loni stala středem pozornosti médií kvůli dražbě svého panenství, se rozhodla na stejné věci vydělat podruhé. Jednadvacetiletá Catarina Miglioriniová, která při prvním prodeji získala přes 15 milionů korun, nyní tvrdí, že i přes předešlý obchod je stále pannou.

Přitom loni v říjnu zaplatil jistý Japonec 780.000 dolarů (15,7 milionu korun) za možnost být prvním sexuálním partnerem Miglioriniové. Tehdy byl organizátorem dražby australský filmař Justin Sisely, který o akci natáčel dokument. Dívka však nyní tvrdí, že z její strany k naplnění obchodní dohody nedošlo. Důvod je poněkud nepochopitelný. Prý místo 57letého muže, který měl být vítězem aukce, ji na smluveném místě čekal 21letý japonský mladík. Ten se jí ale nelíbil, a protože se cítila být podvedena, považovala dohodu za neplatnou. »Jsem stále pannou ve všech významech a podle všech důkazů, jelikož jsem nikdy neměla žádný sexuální styk, a nikdo na tomto světě nemůže říci opak,« uvedla studentka na videu doprovázejícím novou nabídku.

Nejde ale o nějak skromné děvče. Z druhé dražby svého prvního sexuálního zážitku si podle brazilských médií slibuje až 1,5 milionu realů (přibližně 13,7 milionu korun). Zatímco výnos z první aukce chtěla rozdělit mezi své náklady na studium medicíny a charitu, o plánech na využití případné další částky se Brazilka nezmínila. Kuriózní je, že na webu se zatím do dražby o druhou první noc s dívkou žádný zájemce nepřihlásil. Catarina ale má ještě naději, do konce aukce ale zbývá ještě pár dní.
Obrázky ke článku
Studentka je pannou. Dvakrát...
Diskuze k článku  Studentka je pannou. Dvakrát...
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid