AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Studie: Muži vyznávají lásku kvůli sexu...! - Novinky ve světě erotiky

Studie: Muži vyznávají lásku kvůli sexu...!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Studie: Muži vyznávají lásku kvůli sexu...!
Studie: Muži vyznávají lásku kvůli sexu...!
02.11. 2011
Ač jsou ženy brány jako citlivější a něžnější pohlaví, jsou to častěji muži, kdo ve vztahu první nahlas vysloví »miluji tě«. Ukázala to studie odborníků z Pensylvánské státní univerzity publikovaná v nejnovějším čísle časopisu Journal of Social Psychology.
Studie vycházela z průzkumu mezi univerzitními studenty. Při dotazování psychologové zjistili, že ve vztahu se muži cítili zamilovaní dřív než ženy. Třikrát častěji také byli první, kdo řekl »miluji tě«.
Podle vedoucí výzkumu Marissy Harrisonové tak tento nový poznatek může narušit společenský stereotyp, podle kterého jsou muži pragmatičtější a méně emotivní než ženy. »Ženy jsou možná vnímány jako méně racionální ve věcech lásky, protože vnímají intenzivněji emocionální prožitky,« uvedla Harrisonová.
Ale pozor! mužské »miluji tě« není jen o citech. To, že muži dřív vyjadřují svou lásku, může souviset s tím, že cit ztotožňují se sexuální touhou. Studie tak zároveň potvrdila všeobecné přesvědčení, že muži chtějí sex ve vztahu dřív než ženy. Dotazovaní muži ho očekávali po několika týdnech, zatímco ženy chtěly čekat několik měsíců.
Obrázky ke článku
Studie: Muži vyznávají lásku kvůli sexu...!Studie: Muži vyznávají lásku kvůli sexu...!Studie: Muži vyznávají lásku kvůli sexu...!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid