AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
catering_150_150

Šunky jsou nejen dívčí... - Novinky ve světě erotiky

Šunky jsou nejen dívčí...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Šunky jsou nejen dívčí...
Šunky jsou nejen dívčí...
29.08. 2014
Viděli jste film Klauni? Jiří Lábus v něm hraje obstarožního klauna Viktora, který si svůj vztek se světem tak trochu vyřizuje obžerstvím. A podle toho také vypadá. Ve skutečnosti ovšem Jiří vypadá na svůj věk naprosto standardně.

A že se neuchyluje k nadměrné konzumaci jídla bylo vidět i na párty po nedávné premiéře nové pohádky. Herec na rautu něco zobnul jen střídmě a vcelku zdravě. Chuťové pohárky si například nechal pohladit Šunkou nejvyšší jakosti od značky, která je proslulá uzeninami luxusní chuti i kvality.

Na první pohled by se sice mohlo zdát, že svou roli sehrál i půvab hostesky firmy Leco nabízející šunkové pamlsky, ale jelikož si Jiří Lábus z jejího talířku nabídnul hned několikrát, je jasné, že seriozní pánové jeho věku jsou životem protřelí znalci, kteří ocení stejně dobře jak krásné ženy, tak skvělé jídlo. Což během večera potvrdili například i pánové Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř, kteří rovněž, na rozdíl od mladých bonvivánů, nespočinuli svými zraky na šunkách dívčích, ale uzených...

Foto: www.le-co.cz
Diskuze k článku  Šunky jsou nejen dívčí...
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid